Lipnica, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Lipnica
Działka nr 570 o powierzchni 0,1167 ha, obręb Lipnica, dla której w Sądzie Rejonowym w Bytowie prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.
- cena wywoławcza: 45.100,00 zł (słownie: czterdzieści pięć tysięcy sto złotych 00/100) - wadium w wysokości: 3.000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych 00/100)
Przedmiotowa działka jest niezabudowana, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne zgodnie z wydaną przez Wójta Gminy Lipnica, decyzją nr 14/2017 o warunkach zabudowy znak sprawy: RIG.6730.64.2016.KK z dnia 16.03.2017r.
Przetarg odbędzie się dnia 18.06.2021r. w budynku Urzędu Gminy w Lipnicy, ul. Józefa Słomińskiego 19, w pokoju nr 10, o godz. 11.00. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM Przystępujący do przetargu winni wpłacić wadium w podanej wysokości najpóźniej do dnia 14.06.2021r. w gotówce w kasie UG do godz. 14.00 codziennie, jednak nie później niż do dnia 14.06.2021 r. - do godz. 14.00 lub na konto Urzędu Gminy Lipnica Nr 09 9321 0001 0019 2516 2000 0030 Bank Spółdzielczy Bytów (tytuł wpłaty wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz działkę, której wpłata dotyczy). W razie wpłat na konto wadium
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie