Lipnica, pomorskie
Szczegóły
Opis
na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2020r. poz. 1990 ze zmianami) oraz § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U z 2014r., poz. 1490)
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Lipnica
Działka nr 573 o powierzchni 0,1501 ha, obręb Lipnica, dla której w Sądzie Rejonowym w Bytowie prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.
- cena wywoławcza: 48.300,00 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy trzysta złotych 00/100) - wadium w wysokości: 3.000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych 00/100)
Przedmiotowa działka jest niezabudowana, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne zgodnie z wydaną przez Wójta Gminy Lipnica, decyzją nr 24/2017 o warunkach zabudowy znak sprawy: RIG.6730.35.2017.AK z dnia 05.05.2017r.
Obciążenia nieruchomości: Dział III – „Prawa, roszczenia i ograniczenia" oraz Dział IV – „Hipoteka” KW XXXX/XXXXXXXX/X – nie zawierają wpisów. Nieruchomość wolna jest od obciążeń.
PRZETARG przeprowadzony zostanie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r., w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U. z 2014r., poz. 1490). Zgodnie z w/w rozporządzeniem przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli chociaż jeden uczestnik zaoferuje co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej. Minimalne postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych złotych. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu. Przetarg odbędzie się dnia 18.06.2021r. w budynku Urzędu Gminy w Lipnicy, ul. Józefa Słomińskiego 19, w pokoju nr 10, o godz. 10.00. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM Przystępujący do przetargu winni wpłacić wadium w podanej wysokości najpóźniej do dnia 14.06.2021r. w gotówce w kasie UG do godz. 14.00 codziennie, jednak nie później niż do dnia 14.06.2021 r. - do godz. 14.00 lub na konto Urzędu Gminy Lipnica Nr 09 9321 0001 0019 2516 2000 0030 Bank Spółdzielczy Bytów (tytuł wpłaty wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz działkę, której wpłata dotyczy).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie