Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

110 625 zł
1 878 zł/m2
Mieszkanie 58,90 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 110 625 zł
Powierzchnia 58,90 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Osiedle Ogrody 31
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 750 zł
Numer oferty 507608X1188817939
Termin wpłaty wadium 04-05-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKmp 13/15
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Dominika Barańska Kancelaria Komornicza nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim
Początek06.05.2026 08:00
Zakończenie13.05.2026 12:00
Przystąpienie do04.05.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania110 625,00 zł
Suma oszacowania147 500,00 zł
Rękojmia14 750,00 zł
Adres nieruchomości
AdresOs. Ogrody 31/6
Miejscowość27-400 Ostrowiec Św.
Województwoświętokrzyskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)58.9
Liczba pokoi3
Piętro2
Pięter w budynku4
Rok budowy1975
Pomieszczeniałazienka, kuchnia
Mediagaz, woda, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
AdresOs. Ogrody 31, 27-400 Ostrowiec Św.
Termin2026-04-21, godz. 09:00–15:00
Opis

1/2 udziału w lokalu mieszkalnym nr 6, położonym na drugim piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 31 na osiedlu Ogrody w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię użytkową 58,90 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Układ funkcjonalny pomieszczeń korzystny. Obecny standard wykończenia lokalu średni. Stolarka okienna z PCV. Ściany: tynk cementowo – wapienny malowany farbami zmywalnymi, w łazience płytki ceramiczne, w kuchni w pasie miedzy szafkami płytki ceramiczne. Podłogi: w łazience i kuchni płytki ceramiczne, w pozostałych pomieszczeniach parkiet. Lokal wyposażony w niezbędne do funkcjonowania instalacje: wodno-kanalizacyjną, energii elektrycznej, gazową i ogrzewania. Budynek mieszkalny wielorodzinny o pięciu kondygnacjach, z dachem krytym papą. Drzwi wejściowe z pcv, zamykane zamkiem z  domofonem. Posadzka klatki schodowej z lastriko, ściany tynk cementowo – wapienny, malowany farbą emulsyjnymi. Schody o konstrukcji żelbetowej