Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

51 000 zł
1 012 zł/m2
Mieszkanie 50,38 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 51 000 zł
Powierzchnia 50,38 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Starokunowska 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 395191X925537325
Termin wpłaty wadium 28-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w upadłości ogłasza konkursu ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci udziału w wysokości 1/3 w prawie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 13 o powierzchni użytkowej 50,38m2 położonego w budynku wielomieszkaniowym przy ul. Starokunowskiej 1/7 w Ostrowcu Świętokrzyskim dla którego Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza wynosi 51.000,00 zł (pięćdziesiąt jeden tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podatkiem VAT, w przypadku ustalenia, iż przedmiotowa transakcja takiemu podatkowi podlega.
Oferty należy składać osobiście w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela w Gliwicach przy ul. Ligockiej 15, w terminie do dnia 28 listopada 2024 r. do godz. 15:00. Oferty mogą być także składane za pomocą listów poleconych – z zastrzeżeniem, że za złożoną w terminie ofertę uważa się taką, która wpłynie do Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela, w podanym wyżej adresie, w terminie, to jest do dnia 28 listopada 2024r. do godz. 15:00.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 29 listopada 2024r., godz. 13:00, w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela przy ul. Ligockiej 15, 44-105 Gliwice.