Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

39 862 zł
863 zł/m2
Mieszkanie 46,20 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 39 862 zł
Powierzchnia 46,20 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Wspólna 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 350643X821205909
Termin wpłaty wadium 24-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt V GUp 317/21 ogłasza przetarg na sprzedaż

udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości – lokal mieszkalny – położony w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Wspólna 2/64, o powierzchni 46,2 m.kw, dla którego Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, z którym związany jest udział w wysokości 4620/1872294 w prawie własności nieruchomości objętej KW numer XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza wynosi 39 862,00 zł. Sprzedaż w/w nieruchomości nastąpi w formie pisemnego nieograniczonego przetargu ofertowego. Oferty należy składać do dnia 24 maja 2024 roku na adres Syndyka Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro Sp. z o.o. tj. 39-300 Mielec ul. Mickiewicza 52 (decyduje data dotarcia do adresata). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10.000,00 zł na rachunek bankowy syndyka prowadzony indywidualnie na potrzeby upadłości Anny Lewińskiej nr Credit Agricole Bank Polska S.A.36 1940 1076 3188*******080 0000w terminie do dnia 24 maja 2024 roku (liczy się data uznania rachunku bankowego).