Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

643 413 zł
643 413 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 643 413 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Solidarności 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 85 788 zł
Numer oferty 312475X731816453
Termin wpłaty wadium 14-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15-11-2023 o godz. 11:30

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja użytkowania wieczystego [1>1]nieruchomości będącej, położonej przy Solidarności 1, 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
prawo wieczystego użytkowania działek gruntu nr ewid. 16/5 i 16/64 o łącznej pow. 1,4078 ha oraz budynek stanowiący odrębny przedmiot własności położone w Ostrowcu Sw. przy al. Solidarności. Sprzedaż (dostawa) ww. nieruchomości w części tj. działki nr 6/15 będzie podlegała opodatkowaniu podatkiem VAT, zatem łączna wartość nieruchomości po uwzględnieniu podatku VAT w wysokości 8.912,50 zł wynosi 857.883,50 zł brutto (tj. prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu nr 16/64 wraz z zabudowaniami na kwotę 810.221,00 zł - dostawa nie jest objęta podatkiem VAT oraz prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr ewid. 6/15 na kwotę 47.662,50 zł brutto (38.750 zł + 23% podatku VAT) - dostawa jest objęta podatkiem VAT).

Licytacja zakończy się 22.11.2023 o godz. 14:00.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 857 883,50 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 643 412,63 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 85 788,35 zł..

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 18.00.
Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:

elicytacje.komornik.pl

Historyczne ceny