Wróć do listy

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

141 825 zł
3 018 zł/m2
Mieszkanie 47,00 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-45%
Zakończona
-45%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 141 825 zł
Powierzchnia 47,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Marszałka Piłsudskiego 34
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 910 zł
Numer oferty 244034X571527631
Termin wpłaty wadium 26-02-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Skarżysku - Kamiennej

Michał Matyga

Kancelaria Komornicza, Sikorskiego 23,  Skarżysko-Kamienna,   26-110 Skarżysko-Kamienna

tel. 412436337; 518240888 / fax. 412436327

Sygnatura: Km 493/22

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Skarżysku - Kamiennej Michał Matyga na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  27-02-2023 o godz. 10:30  pod adresem: Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej, ul. Zygmunta Krasińskiego 11, 26-110 Skarżysko-Kamienna,  odbędzie się pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są  zz położonego przy  ul. Piłsudskiego 34/42, 26-110 Skarżysko-Kamienna , dla którego  Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej V Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. ul. Sikorskiego 20, Skarżysko-Kamienna, 26-110 Skarżysko-Kamienna)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny o pow. 47,00 m2 składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC położony na I piętrze.

Suma oszacowania wynosi 189 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 141 825,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 910,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Pekao SA 56124050481111001078711384.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Zygmunta Krasińskiego 11, Skarżysko-Kamienna, 26-110  Skarżysko-Kamienna.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.