Wróć do listy

Borowo Wielkie, wielkopolskie

20 325 zł
421 zł/m2
Mieszkanie 48,30 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 20 325 zł
Powierzchnia 48,30 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 57G
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 710 zł
Numer oferty 20893X48931409
Termin wpłaty wadium 14-01-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowej Soli Jacek Mikołajczyk (tel. 683766112) ogłasza, że:
- dnia 15-01-2019r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Nowej Soli przy ul. Piłsudskiego 24 w sali nr 106, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego położonego w Borowie Wielkim 57G/6, dla którego Sąd Rejonowy w Nowej Soli Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,30 m2, położony na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal stanowią 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Lokal nie posiada pomieszczeń przynależnych. Układ funkcjonalny dobry: z przedpokoju dostęp do pozostałych pomieszczeń, kuchnia duża. Łazienka bez okna.Lokal wymaga kapitalnego remontu.
Nieruchomość oszacowano na kwotę: 27 100,00 zł
zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 20 325,00 zł
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 710,00 zł

Zgodnie z art. 962 § 1 kpc rękojmię należy wpłacić najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg na konto komornika: BGŻ BNP Paribas S.A. 77 20300045 1110 0000 0405 8460 lub w kancelarii komornika. Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.Licytant pozostający w związku małżeńskim zobowiązany jest przedłożyć zgodę współmałżonka z urzędowo poświadczonym podpisem.

Historyczne ceny