Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,09 m², położony na wysokim parterze w Świdniku, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i częścią sypialną, przedpokoju oraz łazienki z WC, z balkonem i piwnicą, w dobrym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 301 350 zł, a mieszkanie posiada pełne media (woda, gaz, kanalizacja, c.o. zdalaczynne, siła).
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 31 m², położonym w kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu, na 1. piętrze. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 49,03 m² położone jest we Wrocławiu, w budynku z 2003 roku, na czwartej kondygnacji i obejmuje pokój z aneksem kuchennym i balkonem, łazienkę z WC, przedpokój oraz otwartą antresolę. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 374 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym w Skarżysku-Kamiennej, w budynku z lat 60., na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami (woda, gaz, kanalizacja) została oszacowana na 85 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w Proszkowie (gmina Środa Śląska, woj. dolnośląskie) na II kondygnacji budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą. Nieruchomość jest wprowadzana do elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 257 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 62,99 m² w Będzinie, położone na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 261 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64 m² (całkowita z piwnicą i balkonem 77,49 m²), położone w Rzeszowie w nowszym, sześciokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze, posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon i piwnicę, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 472 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,10 m² we Włocławku, położony na 1. piętrze niskiego budynku z ok. 2000 roku, z przynależną piwnicą 7,76 m². Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, przyjęto stan średni, a cena wywołania wynosi 260 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 104 m² w Obornikach Śląskich, położony w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 411 866,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,57 m² z aneksem kuchennym, łazienką, osobnym WC i komórką lokatorską, położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku w Gdańsku. Lokal posiada przypisane miejsca postojowe w hali garażowej i na zewnątrz, a cena wywołania wynosi 637 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny na parterze przedwojennego, dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), z pełnym uzbrojeniem w media i monitoringiem wejścia. Cena wywołania wynosi 195 750 zł, a budynek wykonany jest w tradycyjnej technologii murowanej z płaskim dachem krytym papą.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym na parterze w Rybniku o łącznej powierzchni użytkowej 39,10 m² (w tym piwnica), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w niskim standardzie wykończenia. Cena wywołania udziału wynosi 90 585,75 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 42,7 m² w Pruszkowie, położonym w budynku z garażami na parterze. Lokal na trzeciej kondygnacji składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza, a cena wywołania udziału wynosi 133 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m², położonego w Zawierciu w budynku z 1981 roku na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal z osobną kuchnią, łazienką i WC ma cenę wywołania 217 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,2 m², położone na 3. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowiący odrębną własność ma cenę wywołania 211 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 56,8 m², położonego w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 498 750 zł przy sumie oszacowania 665 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Kołobrzegu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,9 m², położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do piwnicy i pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w. z pieca gazowego) ma cenę wywołania 185 325 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2000 roku, położony w miejscowości pod Oławą, na działce o powierzchni ok. 470 m², z mediami (woda). Nieruchomość o łącznej powierzchni 464 m² ma prawo własności, a cena wywołania wynosi 444 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 182 m² na działce 645 m² w Celestynowie (powiat otwocki), z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i tarasem, wybudowany ok. 1990 r. Nieruchomość w zabudowie ogrodzonej, uzbrojona w prąd, gaz, wodę i szambo, ma cenę wywołania 605 902,67 zł.