Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,67 ha położona w miejscowości Białczyk w gminie Witnica (woj. lubuskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 186 500 zł, a przetarg zaplanowano na 10.06.2026 r.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,4500 ha położona w miejscowości Białcz w gminie Witnica (woj. lubuskie). Nieruchomość sprzedawana jest przez KOWR w trybie przetargu, z ceną wywoławczą 194 500 zł i ustalonym terminem licytacji na 10.06.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,4311 ha, położony w miejscowości Wieprzyce w gminie Bogdaniec w województwie lubuskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 20 700 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,0100 ha, położona w miejscowości Głazów w gminie Myślibórz (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 30 200 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Głazów w gminie Myślibórz (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 172 700 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,1200 ha, położona w miejscowości Głazów w gminie Myślibórz (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 32 200 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Lokal mieszkalny o powierzchni 36,71 m² położony na poddaszu budynku wielorodzinnego w miejscowości Zieliniec (gmina Kołaczkowo, powiat wrzesiński), z przynależną piwnicą 7,35 m² oraz udziałem w gruncie działki mieszkaniowej. Nieruchomość stanowi przedmiot przetargu, z ceną wywoławczą 59 760 zł brutto.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,99 m² w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rybin (gmina Kobyla Góra), wraz z udziałem w gruncie oraz pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 25,36 m² w osobnym budynku. Nieruchomość z ceną wywoławczą 49 120 zł brutto sprzedawana jest w trybie licytacji, bez możliwości rozłożenia płatności na raty.
Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,03 m² z piwnicą 7,80 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Zieliniec (gmina Kołaczkowo, powiat wrzesiński), wraz z udziałem w gruncie oraz boksem gospodarczym 12,20 m² w budynku gospodarczym. Nieruchomość oferowana jest w trybie przetargu z ceną wywoławczą 53 600 zł brutto.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,3000 ha położona w miejscowości Reklin w gminie Siedlec, w województwie wielkopolskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 10 200 zł, a przetarg zaplanowano na 2 czerwca 2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,4341 ha, położona w miejscowości Wielka Wieś w powiecie wolsztyńskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza wynosi 99 360 zł, a przetarg zaplanowano na 2 czerwca 2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,2969 ha, położona w miejscowości Górzno w powiecie brodnickim (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza wynosi 17 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1300 ha położona jest w miejscowości Obórki w gminie Osiek (woj. kujawsko-pomorskie). Działka nr 153 przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 4 400 zł.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,54 ha, położona w miejscowości Grabowiec w gminie Bobrowo (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 64 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,0596 ha położona jest w Brodnicy (woj. kujawsko‑pomorskie) i przeznaczona została do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 61 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,3000 ha położona w miejscowości Wielkie Leźno (powiat brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 15 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 1,7752 ha, położona w miejscowości Lembarg w gminie Jabłonowo Pomorskie (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza wynosi 195 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,3000 ha położona jest w miejscowości Szynkówko w gminie Górzno (powiat brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie). Działka przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 30 000 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,6100 ha położona w miejscowości Sosnówka w okolicach Grudziądza została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza działki wynosi 35 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 1,01 ha położona jest w miejscowości Wielki Wełcz w gminie Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie). Działka wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 33 600 zł, który odbędzie się pod koniec maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,0558 ha położona jest w Karbowie koło Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 48 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowane są niezabudowane działki o łącznej powierzchni kilku arów, położone w Świerkocinie w gminie Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie), przeznaczone pod funkcje wielofunkcyjne. Cena wywoławcza jednej z działek wynosi 53 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Działka rolna o powierzchni 0,0400 ha położona w miejscowości Nowa Kopernia w gminie Szprotawa (woj. lubuskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 300 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i aneksem kuchennym. Cena wywołania udziału wynosi 674 362,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od kwoty 674 362,50 zł.