W przetargu syndyka oferowany jest udział 1/2 w prawie własności działki zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 350 m², położonej w Dębnicy Kaszubskiej. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. ok. 832 m², a cena wywoławcza udziału wynosi 330 100 zł.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Rzeszowie o wartości oszacowania 223 600 zł. Cena wywoławcza udziału wynosi 111 800 zł, a warunkiem udziału w konkursie ofert jest m.in. wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Przedmiotem konkursu ofert jest 1/4 udziału w prawie własności gruntów niezabudowanych położonych w miejscowości Skronina, w gminie Białaczów w województwie łódzkim. Nieruchomość sprzedawana jest przez syndyka w trybie konkursu ofert, z ceną minimalną 3 500 zł brutto, przy czym wymagane jest złożenie pisemnej oferty i wpłata wadium.
Na sprzedaż w trybie z wolnej ręki od syndyka wystawiona jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 6,8750 ha, położona w miejscowości w gminie Nidzica (woj. warmińsko-mazurskie), zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 88,46 m² oraz budynkami gospodarczymi (obora, stodoła, wiata). Cena wywoławcza wynosi 240 000 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowana jest niezabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 1,48 ha w gminie Biała, w obrębie Radomina, z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej. Teren objęty jest planem zagospodarowania jako strefa zabudowy usługowej, produkcyjnej, składów i magazynów, a cena wywoławcza wynosi 559 890 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest prawo użytkowania wieczystego zespołu działek położonych w Kraśniku (obręb Kwiatkowice, woj. lubelskie). Nieruchomość wystawiona jest do nabycia z wolnej ręki w trybie upadłościowym, z ceną wywoławczą 435 000 zł brutto.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1168 m² w Olsztynie, w rejonie ulicy Gołębiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 470 000 zł, a sprzedaż następuje w drodze ustnego przetargu nieograniczonego ogłoszonego przez miasto.
Na sprzedaż w drodze II przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1042 m² w Olsztynie, w rejonie ulicy Gołębiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 420 000 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana w Olsztynie (obręb 141), o powierzchni 1056 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 425 000 zł, a sprzedaż odbywa się w formie II przetargu ustnego nieograniczonego.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka budowlana w Olsztynie, o powierzchni 1363 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 550 000 zł, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% tej kwoty.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka budowlana w Olsztynie, w rejonie ulicy Gołębiej, o powierzchni 809 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 325 000 zł, a licytacja odbędzie się w maju 2026 r.
Na przetargu wystawiona jest niezabudowana działka budowlana w Olsztynie (obręb 141), o powierzchni 806 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 325 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetargu w Olsztynie oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 900 m², położona w rejonie ulicy Gołębiej i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 360 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Działka budowlana o powierzchni 900 m² położona jest w Olsztynie, w rejonie ulicy Gołębiej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Nieruchomość stanowi przedmiot II przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 360 000 zł.
Na przetargu wystawiona jest niezabudowana działka budowlana w Olsztynie (obręb 141), o powierzchni 900 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 360 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetargu w Olsztynie oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 833 m², położona w rejonie ul. Gołębiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości w drugim przetargu ustnym nieograniczonym wynosi 335 000 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 806 m² w Olsztynie, w rejonie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 325 000 zł, a sprzedaż nastąpi w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny w Sztumie, stanowiący własność gminy. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem rokowań jest lokal mieszkalny w Kościerzynie o nieustalonym metrażu i układzie pomieszczeń, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość oferowana jest do nabycia w trybie pierwszych rokowań po czwartym, nieskutecznym przetargu ustnym nieograniczonym.
Do nabycia w drodze przetargu syndyka niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3,93 ha, położona we wsi Grzybiany w gminie Kunice, w powiecie legnickim na Dolnym Śląsku. Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 125 000 zł, wymagane jest wniesienie wadium.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Gdańsku, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość sprzedawana jest w ramach konkursu ofert, w stanie istniejącym na dzień sprzedaży; brak podanej ceny wywoławczej.
Przedmiotem przetargu syndyka jest działka o powierzchni 585 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Chmielnie na Kaszubach, o powierzchni użytkowej 265,2 m², z pełnym podpiwniczeniem i garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej, jeziornej okolicy.
Na sprzedaż w ramach konkursu ofert wystawiono niezabudowaną działkę rolną o powierzchni ok. 3,28 ha, położoną w gminie Osie w województwie kujawsko-pomorskim, w rejonie Nadleśnictwa Sarnia Góra. Nieruchomość stanowi własność masy upadłości i ma cenę wywoławczą 20 400 zł.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert wystawiono nieruchomość gruntową o powierzchni ok. 0,26 ha, zabudowaną budynkiem handlowo-usługowym z poddaszem mieszkalnym, położoną w miejscowości Niestum w gminie Ciechanów. Minimalna cena wywoławcza wynosi 415 746 zł, a nieruchomość stanowi własność osoby fizycznej sprzedawaną przez syndyka w postępowaniu upadłościowym.
W miejscowości Szreńsk (powiat mławski, woj. mazowieckie) w konkursie ofert sprzedawana jest zabudowana nieruchomość gruntowa z domem mieszkalnym i zabudową gospodarczą oraz oddzielna działka niezabudowana, objęte jedną księgą wieczystą. Minimalne ceny wynoszą odpowiednio ok. 187 851 zł za działkę z budynkiem, ok. 62 280 zł za działkę niezabudowaną, a łączna cena pakietu to ok. 250 131 zł, przy czym można składać oferty na całość lub na każdą z nieruchomości osobno.