Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,6 m² w Warszawie (dzielnica Mokotów), w budynku z 1975 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na wyższej kondygnacji w 10‑piętrowym bloku, a cena wywołania wynosi 885 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o standardzie do zamieszkania, położonego na 4. piętrze bloku z 1977 roku w Dębicy, z niewielkim balkonem. Lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC) ma cenę wywołania 160 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie oferowany jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,75 m², położony w budynku z 2003 roku, z dwiema komórkami lokatorskimi oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta, a cena wywołania wynosi 583 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,58 m², położony w Tomaszowie Mazowieckim, na ostatnim – czwartym piętrze budynku z 1972 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz pomieszczenia pomocniczego. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest oferowana w trybie licytacji komorniczej, z ceną wywołania 136 875 zł.
Na licytacji komorniczej w Obornikach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 53,30 m², położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni i garderoby, z przynależną piwnicą 12,40 m². Cena wywołania wynosi 207 150 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 34/35 w dwukondygnacyjnym mieszkaniu o powierzchni 103,06 m², położonym w Krakowie w rejonie ulicy Lea, w budynku z 2009 roku, na 4. piętrze z 5, z 3 pokojami, aneksem kuchennym, łazienką i WC. Lokal znajduje się w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi ***,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rydzynie w budynku wielorodzinnym na w pełni uzbrojonej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w budynku niepodpiwniczonym, z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 168 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,9 m², położone w miejscowości Cielądz w województwie łódzkim, na parterze budynku, z trzema pokojami, osobną kuchnią, łazienką i WC. Lokal ma okna o ekspozycji wschód–zachód, balkon i loggię, stolarkę okienną PCV oraz drzwi antywłamaniowe, a cena wywołania wynosi 116 416 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Na licytacji komorniczej w Kaliszu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 35 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 225 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 157,01 m² w Chrzanowie, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczeń gospodarczych na parterze oraz trzech pomieszczeń strychowych. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 92 730 zł.
Na pierwszej licytacji komorniczej w Legionowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,9 m² z piwnicą, składający się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wyceniono łącznie na 279 600 zł, a cena wywołania wynosi 209 700 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 31,8 m², położonej na szóstym piętrze bloku w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. Lokal mieszkalny przeznaczony na cele mieszkaniowe ma cenę wywołania 279 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w Łęczycy, na trzecim piętrze bloku z balkonem typu loggia, składające się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal w stanie średnim, do remontu (poza jednym odświeżonym pokojem), stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 208 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 46,86 m², położonym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Łódź-Widzew, a cena wywołania udziału wynosi 191 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,52 m² w miejscowości Człopa (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i terenem rekreacyjnym za budynkiem. Mieszkanie jest w trakcie remontu (m.in. nowe okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, częściowo wykończone wnętrza), a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 47,02 m² położone w Wałczu, w budynku z lat 70., znajduje się na 1. piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, z pełnym uzbrojeniem w media i standardowym wykończeniem (m.in. parkiet, płytki, okna PCV). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 176 666,67 zł.