W przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,32 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, w powiecie łęczyńskim. Nieruchomość stanowi własność powiatu i będzie sprzedawana w trybie przetargu ustnego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,2380 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn (powiat łęczyński). Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,24 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do Powiatu Łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,2000 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium przelewem na rachunek powiatu do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,2000 ha położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez starostwo powiatowe, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni ok. 0,20 ha, położoną w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należącą do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,20 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn (powiat łęczyński). Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,21 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż działki gruntowej o powierzchni ok. 0,21 ha położonej w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należącej do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość będzie zbywana w trybie przetargu ustnego, z obowiązkiem wniesienia wadium przelewem na rachunek powiatu do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,21 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,2154 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,20 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, stanowiąca własność powiatu. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu ustnego, z obowiązkiem wniesienia wadium przelewem na rachunek powiatu do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2,17 ha, zabudowana ośrodkiem wypoczynkowym, położona w miejscowości Krzemień w gminie Dobrzany (woj. zachodniopomorskie). Ośrodek stanowi kompleks rekreacyjny przeznaczony do nabycia w drodze pisemnego przetargu nieograniczonego.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową należącą do gminy, położoną w miejscowości Sarzyna w strefie produkcyjno-usługowej „Sarzyna-Dymarki”. Cena wywoławcza działki wynosi 123 000 zł brutto (100 000 zł netto + 23% VAT).
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,05 ha, położona w miejscowości Chrapanów w gminie Zawichost, w powiecie sandomierskim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 6 310 zł.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0426 ha położona jest w Zawichoście w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim i stanowi przedmiot przetargu ustnego nieograniczonego. Działka wystawiona jest z ceną wywoławczą 28 000 zł.
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w miejscowości Wróbel w gminie Banie Mazurskie, o powierzchni 0,2293 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 900 zł, a udział w licytacji wymaga wniesienia wadium.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka rolna o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,96 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 45 800 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego przeznaczono lokal mieszkalny położony w miejscowości Rogale w gminie Banie Mazurskie, z udziałem w gruncie o łącznej powierzchni ponad 0,31 ha. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 36 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem drugiego ustnego przetargu nieograniczonego jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,6545 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 63 600 zł.