Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 75 m² (na podstawie ceny oszacowania) położony jest w Wieruszowie w województwie łódzkim, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 340 875 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na 2. piętrze budynku z 2008 roku, składające się z pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym, z balkonem i komórką lokatorską. Lokal w budynku wielorodzinnym ma funkcjonalny, dwustronny układ, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 335 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,61 m², położony na parterze niskiego budynku z 2007 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, WC oraz loggii. Mieszkanie w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w.u., domofon), ma cenę wywołania 389 191,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 69 m², położony w budynku wielorodzinnym w Nowej Soli, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 114 633,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej w Straszynie o powierzchni 84 m², z 4 pokojami, wybudowany w 2013 roku, z łazienką, osobnym WC, kuchnią, balkonem i pomieszczeniem gospodarczym, na działce ok. 450 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania ok. 600 700 zł i jest obciążona służebnością osobistą dożywotniego, bezpłatnego zamieszkiwania.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 250 m², położony w Poniatowie w województwie łódzkim, na działce o powierzchni ok. 0,10 ha, z tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 2000 roku. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd i kanalizację do szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 913 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1828 ha w miejscowości Popów (woj. śląskie), z wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 81 m² oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 203 666,67 zł, a nieruchomość jest przedmiotem współwłasności w częściach ułamkowych.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0998 ha, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 190 m². Cena wywołania wynosi 751 050 zł, przy oszacowanej wartości *** zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni ok. 0,0666 ha położona we Wrocławiu, w spokojnej okolicy z przewagą kameralnej zabudowy jednorodzinnej i punktów usługowych. Nieruchomość położona jest ok. 6,5 km na południe od centrum miasta, a cena wywołania w licytacji wynosi *** zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Mirosławcu Górnym, osiedlu oddalonym ok. 3 km od centrum Mirosławca w województwie zachodniopomorskim, w atrakcyjnym turystycznie rejonie jezior i lasów na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Wałeckiego. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd drogą krajową oraz dostęp do walorów przyrodniczych i zabytkowego starego miasta, co sprzyja zarówno funkcji mieszkalnej, jak i rekreacyjnej.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu nr 134 o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Wójcza w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wyceniono na 83 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 62 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom w zabudowie bliźniaczej z 2006 r. o pow. zabudowy 99 m² z garażem w bryle budynku, położony w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy, na działce o pow. 0,0208 ha, z udziałem w drodze dojazdowej. Nieruchomość obejmuje salon, kuchnię, 4 pokoje, 2 łazienki z wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę, a cena wywołania w licytacji wynosi 656 094 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 614 m² zabudowanej wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym z lat 60. w miejscowości Wierzbica (gmina Serock, powiat legionowski), o użytkowej powierzchni ok. 65 m² i 3 pokojach. Na posesji znajduje się także budynek gospodarczy, a cena wywołania udziału wynosi 173 325 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o pow. 0,0616 ha zabudowanej dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 134 m² z dobudowanym garażem ok. 20 m², położonej w Koszalinie w woj. zachodniopomorskim. Licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 64 083,33 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1593 m², położona w miejscowości Padew Narodowa na terenie osiedla mieszkaniowego „Wygwizdów II”. Cena wywoławcza gruntu wynosi 198 280 zł brutto (z VAT).