Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 11-06-2026
12 500 zł
22 zł/m2
Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 11-06-2026
30 700 zł
59 zł/m2
Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 11-06-2026
13 000 zł
25 zł/m2
Nieruchomość

Skruda, mazowieckie

Działka 08-06-2026
23 500 zł
30 zł/m2
Nieruchomość

Biskupiec, warmińsko-mazurskie

Działka 05-06-2026
30 000 zł
89 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Obiekt 19-06-2026
844 000 zł
844 000 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka 30-06-2026
6 000 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Dom Udział % 30-06-2026
171 750 zł
1 636 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka Udział % 30-06-2026
750 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka Udział % 30-06-2026
49 500 zł
14 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka Udział % 30-06-2026
12 750 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka 30-06-2026
16 500 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka Udział % 30-06-2026
6 188 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Działka Udział % 30-06-2026
2 813 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Bobolice, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-07-2026
177 000 zł
2 949 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Puławy, lubelskie

Mieszkanie 01-06-2026
179 667 zł
4 128 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Białystok, podlaskie

Mieszkanie 29-05-2026
416 942 zł
8 273 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Białystok, podlaskie

Mieszkanie 29-05-2026
398 309 zł
6 661 zł/m2
Nieruchomość

Turek, wielkopolskie

Dom 01-07-2026
550 000 zł
3 606 zł/m2
Nieruchomość

Piława, mazowieckie

Działka 05-06-2026
151 000 zł
100 zł/m2
Nieruchomość

Liszkowo, zachodniopomorskie

Działka 15-06-2026
60 000 zł
53 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Borne Sulinowo, zachodniopomorskie

Mieszkanie 15-06-2026
150 000 zł
1 908 zł/m2
Nieruchomość

Skawina, małopolskie

Działka 08-06-2026
210 000 zł
294 zł/m2
Nieruchomość

Pastuchów, dolnośląskie

Działka 03-06-2026
117 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Piotrowice Świdnickie, dolnośląskie

Mieszkanie 05-06-2026
99 600 zł
2 266 zł/m2
Ustaw alert