Przedmiotem trzeciego konkursu pisemnego syndyka jest łączna sprzedaż zespołu nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami biurowymi i magazynowymi wraz z ruchomościami, położonych w jednej lokalizacji. Cena wywoławcza całego pakietu wynosi ok. *** zł netto + VAT, a sprzedaż odbywa się w trybie konkursu ofert prowadzonego w postępowaniu upadłościowym.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert udział 1/8 w prawie własności nieruchomości położonej w Hecznarowicach (gmina Wilamowice, powiat bielski), obejmującej działkę z budynkiem mieszkalnym, dwie zabudowane budynkami gospodarczymi oraz działkę niezabudowaną o łącznej powierzchni ok. 0,29 ha. Cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 47 350 zł, a nabycie następuje od syndyka masy upadłości.
Na sprzedaż w trybie przetargu oferowane są grunty rolne o łącznej powierzchni ok. 2,69 ha, położone w miejscowości Pieńki Głupickie w gminie Drużbice, w powiecie bełchatowskim (woj. łódzkie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 146 000 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowane jest prawo własności lokalu mieszkalnego we Wrocławiu, położonego w zachodniej części miasta. Mieszkanie sprzedawane jest za cenę nie niższą niż 369 750 zł, z obowiązkiem wpłaty wadium w wysokości 37 000 zł i złożenia oferty pisemnej w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w trybie przetargu z wolnej ręki oferowane są grunty rolne o łącznej powierzchni ok. 0,87 ha, położone w miejscowości Pieńki Głupickie w gminie Drużbice, w powiecie bełchatowskim (woj. łódzkie). Nieruchomość stanowi zespół kilku działek ewidencyjnych, a cena wywoławcza w przetargu wynosi 45 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem przetargu jest gruntowa nieruchomość inwestycyjna położona w Chrzanowie, w rejonie głównych ulic miasta, obejmująca kilka działek ewidencyjnych. Nieruchomość stanowi własność gminy, jest wolna od obciążeń w księdze wieczystej i przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest nieruchomość gruntowa należąca do Gminy Babimost, położona w Babimoście. Działka będzie sprzedawana w trybie przetargu z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetarg ustny nieograniczony wystawiono nieruchomość gruntową należącą do Gminy Babimost, położoną w Babimoście. Sprzedaż odbędzie się w formie licytacji w urzędzie gminy, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetarg ustny nieograniczony wystawiono nieruchomość gruntową należącą do Gminy Babimost, położoną w Babimoście. Sprzedaż odbędzie się w formie licytacji w urzędzie gminy, z obowiązkiem wcześniejszej wpłaty wadium w wyznaczonym terminie.
Na licytację syndyka trafił udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 44,25 m², położonym w Warszawie, w budynku wielokondygnacyjnym, na 1. piętrze, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza oraz loggii. Nieruchomość jest lokalem mieszkalnym w dobrym układzie funkcjonalnym, a cena wywoławcza udziału wynosi 442 300 zł.
W Katowicach, w dzielnicy Giszowiec, ogłoszono przetarg na ustanowienie odrębnej własności mieszkania o powierzchni 30,2 m², składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 2,77 m². Cena wywoławcza lokalu wynosi 193 000 zł, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wysokości 19 300 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 22,16 m² położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w Tuszynie, składający się z pokoju oraz kuchni z wc. Do lokalu przynależy komórka o pow. 5,70 m² w oddzielnym budynku na tej samej działce, a nieruchomość jest wolna od obciążeń.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,50 m² położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w Tuszynie, składający się z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy o powierzchni 7,14 m², a nieruchomość jest wolna od obciążeń.
W przetargu oferowany jest niewielki lokal mieszkalny typu pokój z aneksem kuchennym i wc o powierzchni 11,33 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w Tuszynie. Nieruchomość znajduje się na działce należącej do gminy, jest wolna od obciążeń i sprzedawana wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość w Tuszynie o powierzchni 0,1233 ha, zabudowana piętrowym, drewnianym budynkiem mieszkalnym, który po pożarze jest w większej części spalony i niezamieszkały. Działka przeznaczona jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 41/128 w prawie użytkowania wieczystego placu manewrowego o powierzchni 6163 m², położonego w rejonie Radomia. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w postępowaniu upadłościowym, a cena wywoławcza udziału wynosi 53 400 zł.