Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Wałbrzych, Sobięcin

Obiekt 24-06-2026
519 500 zł
640 zł/m2
Nieruchomość

Wojbórz, dolnośląskie

Działka 04-06-2026
620 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Rusko, dolnośląskie

Działka 24-06-2026
700 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka 24-06-2026
67 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Jastrzębia, mazowieckie

Działka 13-07-2026
112 190 zł
zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Szczytkowice, dolnośląskie

Działka 03-06-2026
188 400 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Szczytkowice, dolnośląskie

Działka 03-06-2026
158 700 zł
97 zł/m2
Nieruchomość

Krosno, podkarpackie

Działka 28-05-2026
210 000 zł
149 zł/m2
Nieruchomość

Krosno, podkarpackie

Działka 28-05-2026
8 000 zł
49 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie 08-06-2026
55 700 zł
2 979 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
100 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
108 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
114 000 zł
121 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
112 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
113 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-06-2026
109 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 10-06-2026
210 000 zł
88 zł/m2
Nieruchomość

Kwakowo, pomorskie

Obiekt 29-05-2026
25 000 zł
25 000 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 11-06-2026
151 000 zł
4 237 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 18-06-2026
149 000 zł
4 256 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 18-06-2026
150 000 zł
4 167 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 18-06-2026
148 000 zł
4 229 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 06-07-2026
599 000 zł
2 603 zł/m2
Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 11-06-2026
14 500 zł
22 zł/m2
Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 11-06-2026
12 600 zł
19 zł/m2
Ustaw alert