Na licytacji komorniczej w Chełmie Śląskim wystawiona jest nieruchomość gruntowa stanowiąca jednorodną całość, zabudowana parterowym domem mieszkalnym z użytkowym poddaszem, budynkami gospodarczymi, dobudówką oraz garażem o łącznej powierzchni użytkowej ok. 260 m². Cena wywołania wynosi 242 916,67 zł, przy sumie oszacowania 364 375,00 zł, a część działek pozostaje niezabudowana.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w miejscowości Rudna Wielka w gminie Świlcza, w powiecie rzeszowskim (woj. podkarpackie). Działka posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 14 613 m², położonego w Świnoujściu w rejonie ulicy Steyera. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych i będzie sprzedawana w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1384 m² zabudowana dużym, murowanym domem jednorodzinnym na Targówku w Warszawie, o powierzchni użytkowej ok. 472 m². Budynek w zabudowie parter + piętro obejmuje m.in. dwustanowiskowy garaż, część gospodarczo-techniczno-magazynową, salon, dwie kuchnie, jadalnię, liczne pokoje oraz kilka łazienek z WC.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Studnisko w gminie Józefów nad Wisłą (powiat opolski, woj. lubelskie), o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, o regularnych kształtach i dostępie do drogi publicznej. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa, grunty rolne i do zalesienia, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i telekomunikacyjnej, obecnie użytkowany jako grunty rolne, sad i tereny przydomowe.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,25 m² z piwnicą, położonym w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu bloków spółdzielczych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, posiada balkon, a cena wywołania udziału wynosi 215 967,33 zł.
Przedmiotem drugiego pisemnego, nieograniczonego przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brudzewek. Działka ma charakter gruntu inwestycyjnego/rolnego (szczegóły w dokumentacji przetargowej) i jest oferowana do nabycia w trybie przetargu, a nie sprzedaży bezpośredniej.
Na sprzedaż w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Mutowie, w gminie Szamotuły, zlokalizowana na terenie aktywizacji gospodarczej. Działka uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i wolna od obciążeń, co czyni ją atrakcyjną pod inwestycje komercyjne.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,09 m², położonego w Warszawie na Mokotowie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 475 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 356 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 992 m², położona w miejscowości Kwilno w gminie Zgierz (woj. łódzkie). Wartość szacunkowa działki wynosi 118 200 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 88 650 zł.
Na licytację wystawiony jest ¼ udziału w działce o powierzchni 0,0455 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, położonej w miejscowości Przatów Dolny w gminie Szadek (woj. łódzkie). Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest zagospodarowana zielenią, a wartość szacunkowa udziału wynosi 57 000 zł, przy cenie wywołania 42 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m², położony w Ząbkach w powiecie wołomińskim, na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego, z uregulowanym stanem prawnym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 638 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 478 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal niemieszkalny o powierzchni 1087,85 m², położony w budynku administracyjno‑biurowym w Gorlicach. Z lokalem związany jest wysoki udział w nieruchomości wspólnej, obejmującej prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części wspólne budynku i urządzenia.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest wolnostojący, parterowy dom murowany o powierzchni zabudowy ok. 68 m², położony na działce ok. 780 m², z 5 pokojami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, kuchnią, łazienką i piwnicą. Nieruchomość z lat 60. w województwie lubelskim ma cenę wywołania 205 194,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni ok. 3,26 ha, położona w miejscowości Wola Błędowska w gminie Pomiechówek (powiat nowodworski). Wartość szacunkowa działki wynosi *** zł, a cena wywołania ustalona została na 757 647,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2609 ha, położona w miejscowości Samotnik w gminie Zgierz. Wartość szacunkowa działki wynosi 751 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 563 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 8600 m², położona w miejscowości Kolonia Gomulin w gminie Wola Krzysztoporska, w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego. Nieruchomość oszacowano na ok. 560 tys. zł brutto, a cena wywoławcza w licytacji wynosi ok. 420 tys. zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 8 ha, położona w miejscowości Chociszew w gminie Parzęczew. Wartość szacunkowa działki wynosi 362 600 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 271 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Wydrzno w gminie Łasin o łącznej powierzchni 6473 m². Wartość szacunkowa udziału wynosi 94 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 70 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0469 ha zabudowana jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem niemieszkalnym, położona w Świeciu w województwie kujawsko-pomorskim, z bezpośrednim dostępem do dróg o nawierzchni asfaltowej i z kostki brukowej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 537 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 402 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,8478 ha o przeznaczeniu rolnym, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz czterema budynkami produkcyjnymi, usługowymi i gospodarczymi, położona w miejscowości Tomaszewo w gminie Bądkowo (powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie). Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 734 207 zł, a cena wywołania w licytacji to 550 655,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Wola Filipowska w gminie Krzeszowice (powiat krakowski, woj. małopolskie). Wartość oszacowania wynosi 166 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 124 500 zł.
Zabudowana nieruchomość położona w Świnoujściu, na działce o numerze ewidencyjnym 91, przeznaczona jest do nabycia w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę. Przetarg odbędzie się w maju 2026 r. w siedzibie urzędu miasta, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
W przetargu syndyka oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 42 301 m², zabudowana budynkami przemysłowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 360 m², położona w Bartoszycach w rejonie ulicy Drzewnej, wcześniej wykorzystywana do produkcji mebli. Cena wywoławcza netto wynosi *** zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2273 ha, położonej w miejscowości Choroń w gminie Poraj, zabudowanej parterowym, niepodpiwniczonym domem jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Działka ma kształt wydłużonego pasa o długości ok. 209 m i szerokości ok. 11 m, a nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji sądowej.