Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 8600 m², położona w miejscowości Kolonia Gomulin w gminie Wola Krzysztoporska, w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego. Nieruchomość oszacowano na ok. 560 tys. zł brutto, a cena wywoławcza w licytacji wynosi ok. 420 tys. zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 8 ha, położona w miejscowości Chociszew w gminie Parzęczew. Wartość szacunkowa działki wynosi 362 600 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 271 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Wydrzno w gminie Łasin o łącznej powierzchni 6473 m². Wartość szacunkowa udziału wynosi 94 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 70 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0469 ha zabudowana jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem niemieszkalnym, położona w Świeciu w województwie kujawsko-pomorskim, z bezpośrednim dostępem do dróg o nawierzchni asfaltowej i z kostki brukowej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 537 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 402 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,8478 ha o przeznaczeniu rolnym, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz czterema budynkami produkcyjnymi, usługowymi i gospodarczymi, położona w miejscowości Tomaszewo w gminie Bądkowo (powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie). Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 734 207 zł, a cena wywołania w licytacji to 550 655,25 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Wola Filipowska w gminie Krzeszowice (powiat krakowski, woj. małopolskie). Wartość oszacowania wynosi 166 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 124 500 zł.
Zabudowana nieruchomość położona w Świnoujściu, na działce o numerze ewidencyjnym 91, przeznaczona jest do nabycia w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę. Przetarg odbędzie się w maju 2026 r. w siedzibie urzędu miasta, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
W przetargu syndyka oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 42 301 m², zabudowana budynkami przemysłowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 360 m², położona w Bartoszycach w rejonie ulicy Drzewnej, wcześniej wykorzystywana do produkcji mebli. Cena wywoławcza netto wynosi *** zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2273 ha, położonej w miejscowości Choroń w gminie Poraj, zabudowanej parterowym, niepodpiwniczonym domem jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Działka ma kształt wydłużonego pasa o długości ok. 209 m i szerokości ok. 11 m, a nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji sądowej.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki tworzące funkcjonalną całość. W skład nieruchomości wchodzi działka gruntu o powierzchni 0,69 ha, stanowiąca grunty orne klasy RII i RIIIa.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki gruntu. W skład nieruchomości wchodzi m.in. działka o powierzchni 0,74 ha, tworząca część funkcjonalnej całości zespołu.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.
Niezabudowana działka inwestycyjna położona w Gnieźnie, w rejonie ulic Kokoszki i Kostrzewskiego, stanowiąca własność miasta, przeznaczona jest do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa oferowana jest przez gminę z obowiązkiem wniesienia wadium, które w przypadku wygranej zaliczane jest na poczet ceny nabycia.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.
Na sprzedaż w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty jest 1/3 udziału w niezabudowanej nieruchomości gruntowej leśnej o powierzchni 1,15 ha, położonej w miejscowości Celinów w gminie Dębe Wielkie (powiat miński, woj. mazowieckie). Cena wywoławcza udziału wynosi 31 567,50 zł, a sprzedaż prowadzona jest przez syndyka masy upadłości.
Przedmiotem przetargu syndyka jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Łodzi przy głównej ulicy handlowej miasta. Działka wystawiona jest na sprzedaż w trybie przetargu z ceną wywoławczą *** zł brutto.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest zespół nieruchomości usługowo-komercyjnych obejmujący m.in. dwupiętrowy budynek motelowy z podpiwniczeniem, stację paliw, myjnię ze stacją kontroli, halę z rampą oraz kilka parterowych budynków usługowych o łącznej znacznej powierzchni zabudowy. Nieruchomości położone są w rejonie Radomia, a cena wywoławcza całego kompleksu wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji publicznej są zabudowane działki usługowo‑magazynowe oraz pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ok. 0,54 ha, położone w Chełmie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi *** zł, a cena wywołania w licytacji to *** zł.
Działka niezabudowana o powierzchni 0,1347 ha położona jest w Nowym Dworze Gdańskim, w rejonie ulic Złota – Wiosenna, i stanowi własność Miasta i Gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w czwartym przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 194 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest 1/2 udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 103 m², położonej w Pasłęku (okolice Stegny). Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze dla rolnictwa – cztery budynki o łącznej powierzchni zabudowy ponad 350 m², w konstrukcji drewnianej i murowanej.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowana jest działka o powierzchni 0,0782 ha zabudowana parterowym, murowanym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 68 m². Nieruchomość wyceniono na 273 593 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 205 194,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0698 ha, położona w Zielonkach w powiecie krakowskim, o kształcie zbliżonym do prostokąta i niewielkim nachyleniu terenu. Nieruchomość oszacowano na 964 420 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji elektronicznej wynosi 642 946,67 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Działka budowlana położona w Szczecinie, w rejonie Małych Błoni, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla osób zainteresowanych zakupem terenu w rozwijającej się części miasta.