Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest udział 1/3 w prawie własności działki o powierzchni 859 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej w Sosnowcu. Nieruchomość stanowi grunt z domem jednorodzinnym, przeznaczony do nabycia w drodze licytacji sądowej.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.
Na sprzedaż w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty jest 1/3 udziału w niezabudowanej nieruchomości gruntowej leśnej o powierzchni 1,15 ha, położonej w miejscowości Celinów w gminie Dębe Wielkie (powiat miński, woj. mazowieckie). Cena wywoławcza udziału wynosi 31 567,50 zł, a sprzedaż prowadzona jest przez syndyka masy upadłości.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego wystawiono działkę gminną położoną w miejscowości Henryków (gmina Szprotawa) o powierzchni 0,0245 ha. Nieruchomość gruntowa ma cenę wywoławczą 5 100 zł.
Lokal mieszkalny na licytacji komorniczej położony jest w Konstancinie-Jeziornie, w południowo‑wschodniej części miasta, w budynku wielorodzinnym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i zieleni, z dobrym dostępem do drogi wojewódzkiej oraz komunikacji publicznej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, bez uciążliwych obiektów przemysłowych w sąsiedztwie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem przetargu syndyka jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Łodzi przy głównej ulicy handlowej miasta. Działka wystawiona jest na sprzedaż w trybie przetargu z ceną wywoławczą *** zł brutto.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest zespół nieruchomości usługowo-komercyjnych obejmujący m.in. dwupiętrowy budynek motelowy z podpiwniczeniem, stację paliw, myjnię ze stacją kontroli, halę z rampą oraz kilka parterowych budynków usługowych o łącznej znacznej powierzchni zabudowy. Nieruchomości położone są w rejonie Radomia, a cena wywoławcza całego kompleksu wynosi *** zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej położonej w miejscowości Barcice Drwalewskie w gminie Chynów, w powiecie grójeckim. Działka gruntowa ma powierzchnię 0,3115 ha (ok. 3115 m²) i stanowi teren rolny, zbywany w trybie egzekucji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,10 m² w Sycewicach, położone na parterze budynku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni i przedpokoju oraz posiada pomieszczenia przynależne, w tym piwnicę i pomieszczenie gospodarcze na poddaszu.
Przedmiotem licytacji publicznej są zabudowane działki usługowo‑magazynowe oraz pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ok. 0,54 ha, położone w Chełmie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi *** zł, a cena wywołania w licytacji to *** zł.
Działka niezabudowana o powierzchni 0,1347 ha położona jest w Nowym Dworze Gdańskim, w rejonie ulic Złota – Wiosenna, i stanowi własność Miasta i Gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w czwartym przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 194 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest 1/2 udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 103 m², położonej w Pasłęku (okolice Stegny). Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze dla rolnictwa – cztery budynki o łącznej powierzchni zabudowy ponad 350 m², w konstrukcji drewnianej i murowanej.
Niezabudowana działka gruntowa położona jest w miejscowości Piłaki Wielkie, w gminie Pozezdrze na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nieruchomość stanowi własność gminy i jest przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, w którym mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu wymaganego wadium.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Zalesie i Jakubów, w gminie Błędów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Działka stanowi własność ujawnioną w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Grójcu i będzie sprzedawana w trybie elektronicznym.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowana jest działka o powierzchni 0,0782 ha zabudowana parterowym, murowanym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 68 m². Nieruchomość wyceniono na 273 593 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 205 194,75 zł.
Na przetarg wystawiona jest działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Bolechowo-Osiedle w gminie Czerwonak, o powierzchni 0,0507 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 198 000 zł brutto.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0698 ha, położona w Zielonkach w powiecie krakowskim, o kształcie zbliżonym do prostokąta i niewielkim nachyleniu terenu. Nieruchomość oszacowano na 964 420 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji elektronicznej wynosi 642 946,67 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Działka budowlana położona w Szczecinie, w rejonie Małych Błoni, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla osób zainteresowanych zakupem terenu w rozwijającej się części miasta.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki gruntu w Wałbrzychu (dzielnica Sobięcin), z czego jedna o powierzchni 326 m² w użytkowaniu wieczystym pełni funkcję utwardzonej drogi dojazdowej i parkingu. Nieruchomość położona jest w strefie preferencyjnej miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i usług, z pełnym uzbrojeniem w media oraz dogodnym dojazdem z dwóch ulic.
Na licytacji publicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,28 m² w Kwidzynie, położony w budynku wielorodzinnym, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa mieszkania wynosi 299 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji to 224 250 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Kotliny w gminie Żyrzyn, obejmująca działki gruntu rolnego, łąki i las o łącznej powierzchni 3,7222 ha, z dojazdem drogami gruntowymi. Wartość oszacowania wynosi 88 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji elektronicznej to 58 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,8 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest płaska, nieogrodzona, użytkowana jako łąka, z dobrym nasłonecznieniem i bez dostępu do wody.
Na licytacji komorniczej dostępna jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1,43 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, częściowo porośnięta samosiewami drzew liściastych, z przebiegającą nad nią napowietrzną linią elektroenergetyczną.