Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1384 m² zabudowana dużym, murowanym domem jednorodzinnym na Targówku w Warszawie, o powierzchni użytkowej ok. 472 m². Budynek w zabudowie parter + piętro obejmuje m.in. dwustanowiskowy garaż, część gospodarczo-techniczno-magazynową, salon, dwie kuchnie, jadalnię, liczne pokoje oraz kilka łazienek z WC.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 0,70 ha (7 000 m²), położona w miejscowości Kaplin w gminie Mogielnica, w powiecie grójeckim w województwie mazowieckim. Działka o wydłużonym kształcie, częściowo porośnięta trawami, samosiejkami i lasem, przylega z jednej strony do drogi gminnej o nawierzchni bitumicznej, a z drugiej do drogi gruntowej.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Studnisko w gminie Józefów nad Wisłą (powiat opolski, woj. lubelskie), o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, o regularnych kształtach i dostępie do drogi publicznej. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa, grunty rolne i do zalesienia, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i telekomunikacyjnej, obecnie użytkowany jako grunty rolne, sad i tereny przydomowe.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,25 m² z piwnicą, położonym w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu bloków spółdzielczych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, posiada balkon, a cena wywołania udziału wynosi 215 967,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,0793 ha zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Nowym Sączu w województwie małopolskim. Nieruchomość gruntowa wystawiona jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 934 800 zł, przy czym część ogrodzenia i nasadzeń wykracza poza granice działki na teren należący do miasta.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem drugiego pisemnego, nieograniczonego przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brudzewek. Działka ma charakter gruntu inwestycyjnego/rolnego (szczegóły w dokumentacji przetargowej) i jest oferowana do nabycia w trybie przetargu, a nie sprzedaży bezpośredniej.
Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,96 ha położona jest w Łowiczu, w obrębie Korabka, w rejonie ulicy Strzeleckiej i obejmuje kilka działek przeznaczonych pod obiekty produkcyjne, składy, magazyny oraz obsługę komunikacji samochodowej. Teren wystawiony jest do publicznej licytacji z obniżoną ceną wywoławczą brutto 850 000 zł (z VAT).
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,35 ha położona w Łowiczu, w obrębie Małszyce, przeznaczona w planie miejscowym pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny, zlokalizowana na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Cena wywoławcza wynosi *** zł brutto, a przetarg ustny odbędzie się w maju 2026 roku po wcześniejszym wniesieniu wadium.
Przedmiotem licytacji jest w pełni uzbrojona nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,1366 ha, położona w Łowiczu w obrębie Zielkówka, w centralnej części miasta, w pobliżu Starego Rynku i dworca kolejowego. Działka przeznaczona jest w planie miejscowym pod zabudowę usługową z możliwością lokali mieszkalnych, a cena wywoławcza w przetargu ustnym wynosi 800 000 zł brutto.
Na sprzedaż w drodze publicznej licytacji oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,8 ha, położona w Łowiczu w obrębie Małszyce, przeznaczona w planie miejscowym pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny, zlokalizowana na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Cena wywoławcza wynosi 750 000 zł brutto, a wadium ustalono na 50 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,65 ha położona w Łowiczu, w obrębie Małszyce, przeznaczona w planie miejscowym pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny z dopuszczeniem usług i zabudowy mieszkaniowej. Nieruchomość należy do gminy miejskiej, jest wolna od obciążeń w działach III i IV księgi wieczystej, a cena wywoławcza brutto wynosi *** zł.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,97 ha, położona w Łowiczu w obrębie Małszyce, przeznaczona w planie miejscowym pod tereny produkcyjno-usługowe oraz obsługi komunikacji samochodowej. Działka stanowi własność gminy, ma uregulowany stan prawny, a cena wywoławcza brutto z VAT wynosi *** zł, przy czym przyszły nabywca będzie musiał uzgodnić wykonanie zjazdu z drogi krajowej z odpowiednimi instytucjami.
Na sprzedaż w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Mutowie, w gminie Szamotuły, zlokalizowana na terenie aktywizacji gospodarczej. Działka uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i wolna od obciążeń, co czyni ją atrakcyjną pod inwestycje komercyjne.
Przedmiotem licytacji jest lokal niemieszkalny o powierzchni 8,70 m² położony w Miłosławiu, w parterowym budynku gospodarczo-garażowym w otoczeniu zabudowy wielo- i jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Lokal składa się z jednego pomieszczenia gospodarczego o przeciętnym standardzie, z dojazdem drogą asfaltową.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 25,39 m² położony na parterze jednokondygnacyjnego budynku w Miłosławiu, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z dojazdem drogą asfaltową.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,09 m², położonego w Warszawie na Mokotowie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 475 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 356 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 992 m², położona w miejscowości Kwilno w gminie Zgierz (woj. łódzkie). Wartość szacunkowa działki wynosi 118 200 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 88 650 zł.
Na licytację wystawiony jest ¼ udziału w działce o powierzchni 0,0455 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, położonej w miejscowości Przatów Dolny w gminie Szadek (woj. łódzkie). Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest zagospodarowana zielenią, a wartość szacunkowa udziału wynosi 57 000 zł, przy cenie wywołania 42 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m², położony w Ząbkach w powiecie wołomińskim, na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego, z uregulowanym stanem prawnym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 638 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 478 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal niemieszkalny o powierzchni 1087,85 m², położony w budynku administracyjno‑biurowym w Gorlicach. Z lokalem związany jest wysoki udział w nieruchomości wspólnej, obejmującej prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części wspólne budynku i urządzenia.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Sycewicach (woj. pomorskie) o powierzchni użytkowej ok. 48 m², z 3 pokojami, kuchnią, przedpokojem oraz przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, położony w niskim budynku z lat 60. Cena wywołania wynosi 117 000 zł, a lokal znajduje się na parterze i posiada podstawowe media, takie jak woda i kanalizacja.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest wolnostojący, parterowy dom murowany o powierzchni zabudowy ok. 68 m², położony na działce ok. 780 m², z 5 pokojami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, kuchnią, łazienką i piwnicą. Nieruchomość z lat 60. w województwie lubelskim ma cenę wywołania 205 194,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2222 ha w miejscowości Żydomice koło Rawy Mazowieckiej, zabudowana wolnostojącym murowanym domem mieszkalnym z 1975 r. o powierzchni ok. 90 m² z 3 pokojami oraz budynkiem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 209 175 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji publicznej jest nieruchomość w Pile (woj. wielkopolskie) o łącznej powierzchni 2 532 m², zabudowana budynkiem laboratorium o pow. 707 m² oraz portiernią o pow. 30 m², znajdująca się w użytkowaniu wieczystym. Wartość szacunkowa wynosi 893 000 zł, cena wywoławcza 625 100 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 89 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni ok. 3,26 ha, położona w miejscowości Wola Błędowska w gminie Pomiechówek (powiat nowodworski). Wartość szacunkowa działki wynosi *** zł, a cena wywołania ustalona została na 757 647,75 zł.