Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,10 m² w Sycewicach, położone na parterze budynku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni i przedpokoju oraz posiada pomieszczenia przynależne, w tym piwnicę i pomieszczenie gospodarcze na poddaszu.
Przedmiotem licytacji publicznej są zabudowane działki usługowo‑magazynowe oraz pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ok. 0,54 ha, położone w Chełmie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi *** zł, a cena wywołania w licytacji to *** zł.
Działka niezabudowana o powierzchni 0,1347 ha położona jest w Nowym Dworze Gdańskim, w rejonie ulic Złota – Wiosenna, i stanowi własność Miasta i Gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w czwartym przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 194 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest 1/2 udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 103 m², położonej w Pasłęku (okolice Stegny). Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze dla rolnictwa – cztery budynki o łącznej powierzchni zabudowy ponad 350 m², w konstrukcji drewnianej i murowanej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Niezabudowana działka gruntowa położona jest w miejscowości Piłaki Wielkie, w gminie Pozezdrze na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nieruchomość stanowi własność gminy i jest przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, w którym mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu wymaganego wadium.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Zalesie i Jakubów, w gminie Błędów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Działka stanowi własność ujawnioną w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Grójcu i będzie sprzedawana w trybie elektronicznym.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowana jest działka o powierzchni 0,0782 ha zabudowana parterowym, murowanym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 68 m². Nieruchomość wyceniono na 273 593 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 205 194,75 zł.
Na przetarg wystawiona jest działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Bolechowo-Osiedle w gminie Czerwonak, o powierzchni 0,0507 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 198 000 zł brutto.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0698 ha, położona w Zielonkach w powiecie krakowskim, o kształcie zbliżonym do prostokąta i niewielkim nachyleniu terenu. Nieruchomość oszacowano na 964 420 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji elektronicznej wynosi 642 946,67 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Działka budowlana położona w Szczecinie, w rejonie Małych Błoni, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla osób zainteresowanych zakupem terenu w rozwijającej się części miasta.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki gruntu w Wałbrzychu (dzielnica Sobięcin), z czego jedna o powierzchni 326 m² w użytkowaniu wieczystym pełni funkcję utwardzonej drogi dojazdowej i parkingu. Nieruchomość położona jest w strefie preferencyjnej miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i usług, z pełnym uzbrojeniem w media oraz dogodnym dojazdem z dwóch ulic.
Na licytacji publicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,28 m² w Kwidzynie, położony w budynku wielorodzinnym, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa mieszkania wynosi 299 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji to 224 250 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Kotliny w gminie Żyrzyn, obejmująca działki gruntu rolnego, łąki i las o łącznej powierzchni 3,7222 ha, z dojazdem drogami gruntowymi. Wartość oszacowania wynosi 88 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji elektronicznej to 58 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,8 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest płaska, nieogrodzona, użytkowana jako łąka, z dobrym nasłonecznieniem i bez dostępu do wody.
Na licytacji komorniczej dostępna jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1,43 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, częściowo porośnięta samosiewami drzew liściastych, z przebiegającą nad nią napowietrzną linią elektroenergetyczną.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka leśna o powierzchni 0,72 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Teren w kształcie prostokąta, porośnięty lasem w wieku ok. 54–84 lat, nie jest ogrodzony ani zabudowany.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka leśna o powierzchni 0,0400 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce, w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie). Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, w całości porośnięta lasem, stanowi grunt o charakterze inwestycyjno-leśnym.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest niezabudowana działka leśna o powierzchni 0,0400 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Działka w kształcie prostokąta (ok. 12 x 33 m), nieogrodzona, w całości porośnięta lasem w wieku ok. 84 lat.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,17 ha, położona w miejscowości Jakimowice w gminie Radoszyce (powiat konecki, woj. świętokrzyskie). Działka w kształcie prostokąta, użytkowana jako łąka, nieogrodzona i płaska, z przebiegającym przez teren rowem.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest grunt rolny o powierzchni 1,55 ha zabudowany siedliskiem w miejscowości Jakimowice, gmina Radoszyce (woj. świętokrzyskie), obejmujący parterowy murowany budynek mieszkalny ok. 55 m² oraz kilka budynków gospodarczych (murowane i drewniane). Nieruchomość ma charakter zagrodowy, przeznaczona jest pod działalność rolniczą i wymaga uwzględnienia stanu technicznego zabudowań.
Przedmiotem licytacji jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście. Wartość szacunkowa udziału wynosi 600 209 zł, a cena wywołania w licytacji to 450 156,75 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest dom jednorodzinny wybudowany ok. 1993 r., położony w Jarocinie. Nabywca w drodze licytacji komorniczej nabędzie całość prawa własności nieruchomości, na którą składają się trzy udziały po 1/3.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,45 m², położony na parterze pięciokondygnacyjnego budynku, składający się z 2 pokoi, łazienki, przedpokoju oraz korytarza połączonego z kuchnią, z balkonem; mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu. Wartość oszacowania wynosi 145 200 zł, a cena wywołania w drugiej licytacji elektronicznej to 96 800 zł.