Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 4,10 ha, położona w miejscowości Gralewo w gminie Santok. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi *** zł netto plus VAT.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny z częścią gospodarczą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 162 m², położony w miejscowości w gminie Dąbie koło Krosna Odrzańskiego. Nieruchomość oszacowano na 335 260 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji wynosi 223 506,67 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest gruntowa nieruchomość siedliskowa o powierzchni 0,2222 ha, położona w gminie Rawa Mazowiecka, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym (pow. zabudowy ok. 90 m²) oraz budynkiem gospodarczym (ok. 44 m²). Działka w kształcie wydłużonego trapezu, częściowo użytkowa i częściowo nieużytki, położona jest przy asfaltowej drodze wiejskiej, w otoczeniu zabudowy siedliskowej i jednorodzinnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2273 ha, położonej w miejscowości Choroń w gminie Poraj, zabudowanej parterowym, niepodpiwniczonym domem jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Działka ma kształt wydłużonego pasa o długości ok. 209 m i szerokości ok. 11 m, a nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji sądowej.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki tworzące funkcjonalną całość. W skład nieruchomości wchodzi działka gruntu o powierzchni 0,69 ha, stanowiąca grunty orne klasy RII i RIIIa.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki gruntu. W skład nieruchomości wchodzi m.in. działka o powierzchni 0,74 ha, tworząca część funkcjonalnej całości zespołu.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.
Niezabudowana działka inwestycyjna położona w Gnieźnie, w rejonie ulic Kokoszki i Kostrzewskiego, stanowiąca własność miasta, przeznaczona jest do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa oferowana jest przez gminę z obowiązkiem wniesienia wadium, które w przypadku wygranej zaliczane jest na poczet ceny nabycia.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.
Na sprzedaż w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty jest 1/3 udziału w niezabudowanej nieruchomości gruntowej leśnej o powierzchni 1,15 ha, położonej w miejscowości Celinów w gminie Dębe Wielkie (powiat miński, woj. mazowieckie). Cena wywoławcza udziału wynosi 31 567,50 zł, a sprzedaż prowadzona jest przez syndyka masy upadłości.
Lokal mieszkalny na licytacji komorniczej położony jest w Konstancinie-Jeziornie, w południowo‑wschodniej części miasta, w budynku wielorodzinnym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i zieleni, z dobrym dostępem do drogi wojewódzkiej oraz komunikacji publicznej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, bez uciążliwych obiektów przemysłowych w sąsiedztwie.
Przedmiotem przetargu syndyka jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Łodzi przy głównej ulicy handlowej miasta. Działka wystawiona jest na sprzedaż w trybie przetargu z ceną wywoławczą *** zł brutto.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest zespół nieruchomości usługowo-komercyjnych obejmujący m.in. dwupiętrowy budynek motelowy z podpiwniczeniem, stację paliw, myjnię ze stacją kontroli, halę z rampą oraz kilka parterowych budynków usługowych o łącznej znacznej powierzchni zabudowy. Nieruchomości położone są w rejonie Radomia, a cena wywoławcza całego kompleksu wynosi *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,10 m² w Sycewicach, położone na parterze budynku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni i przedpokoju oraz posiada pomieszczenia przynależne, w tym piwnicę i pomieszczenie gospodarcze na poddaszu.
Przedmiotem licytacji publicznej są zabudowane działki usługowo‑magazynowe oraz pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ok. 0,54 ha, położone w Chełmie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi *** zł, a cena wywołania w licytacji to *** zł.
Działka niezabudowana o powierzchni 0,1347 ha położona jest w Nowym Dworze Gdańskim, w rejonie ulic Złota – Wiosenna, i stanowi własność Miasta i Gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w czwartym przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 194 950 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest 1/2 udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 103 m², położonej w Pasłęku (okolice Stegny). Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze dla rolnictwa – cztery budynki o łącznej powierzchni zabudowy ponad 350 m², w konstrukcji drewnianej i murowanej.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowana jest działka o powierzchni 0,0782 ha zabudowana parterowym, murowanym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 68 m². Nieruchomość wyceniono na 273 593 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 205 194,75 zł.
Na przetarg wystawiona jest działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Bolechowo-Osiedle w gminie Czerwonak, o powierzchni 0,0507 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 198 000 zł brutto.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0698 ha, położona w Zielonkach w powiecie krakowskim, o kształcie zbliżonym do prostokąta i niewielkim nachyleniu terenu. Nieruchomość oszacowano na 964 420 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji elektronicznej wynosi 642 946,67 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Działka budowlana położona w Szczecinie, w rejonie Małych Błoni, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla osób zainteresowanych zakupem terenu w rozwijającej się części miasta.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki gruntu w Wałbrzychu (dzielnica Sobięcin), z czego jedna o powierzchni 326 m² w użytkowaniu wieczystym pełni funkcję utwardzonej drogi dojazdowej i parkingu. Nieruchomość położona jest w strefie preferencyjnej miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i usług, z pełnym uzbrojeniem w media oraz dogodnym dojazdem z dwóch ulic.
Na licytacji publicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,28 m² w Kwidzynie, położony w budynku wielorodzinnym, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa mieszkania wynosi 299 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji to 224 250 zł.