Przedmiotem licytacji jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 258 m², położony w budynku mieszkalno-usługowym z lat 80., wyremontowanym w 2006 r., o średnim standardzie wykończenia. Lokal dwupoziomowy (piwnica i parter) obejmuje m.in. halę produkcyjną, liczne magazyny, zaplecze socjalne oraz część sklepowo-biurową i sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 4129 m², położonej w miejscowości Bogaczewo w gminie Elbląg, zabudowanej budynkiem biurowym oraz kompleksem budynków produkcyjno‑magazynowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1259 m². Teren ogrodzony, o regularnym kształcie, z utwardzonymi nawierzchniami i bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej, zabudowany obiektami z lat 2000–2008, stanowi funkcjonalnie jedną całość gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6466 ha, położona w Tyniowicach (gmina Roźwienica), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 166 m², z dostępem do prądu, gazu, kanalizacji i wodociągu. Działka o zróżnicowanym nachyleniu, częściowo ogrodzona i z dojazdem drogą asfaltową, obejmuje grunty rolne zabudowane oraz grunty orne.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Przewoźniki, w gminie Trzebiel w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni ok. 0,116 ha, ujawnioną w ewidencji gruntów i objętą księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,30 m², położony na szóstym piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składający się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju dziennego, dodatkowego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie jest bez balkonu, w układzie przechodnim z wejściem do kuchni i drugiego pokoju z salonu.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m² w Oświęcimiu, w centralnej części Osiedla Chemików. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 222 138 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,1100 ha, położona w Łubowie w województwie zachodniopomorskim, zabudowana nieruchomością. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy wartości oszacowania 277 200 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w miejscowości Biały Bór w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania nieruchomości wynosi 208 866,67 zł przy wartości oszacowania 313 300,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo rolne położone w miejscowości Pszczonów w województwie łódzkim, obejmujące kilka nieprzylegających do siebie działek o różnych funkcjach, w tym działkę zabudowaną wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w dobrym stanie technicznym, wymagającym bieżących remontów i dalszych modernizacji. Cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 364 500 zł przy sumie oszacowania 486 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy i znajduje się w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy oszacowaniu na 97 950,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 27,4 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Słupsku, z jednym pokojem, przejściową kuchnią, łazienką oraz przynależnymi pomieszczeniami piwnicznymi (łączna pow. użytkowa z piwnicą 54,62 m²). Lokal w budynku z ok. 1900 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 30,51 m² z piwnicą, położona na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Zatorze w Gliwicach, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość wchodzi do licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 173 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,93 m² (łącznie z komórką lokatorską 64,22 m²) w Ząbkach pod Warszawą, w budynku z 2016 roku, położony na ostatnim, czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych pokoi, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 497 419,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Świeciu, o powierzchni użytkowej ok. 120 m², z piwnicą na poziomie zero, wysokim parterem oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 474 m². Na posesji znajduje się także budynek gospodarczo‑garażowy z wiatą (ok. 20 m²) w złym stanie technicznym, a cena wywołania nieruchomości wynosi 302 760 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.
Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha położona jest w Rumi, w rejonie dzielnicy Stara Rumia, na terenach objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość, należąca do gminy, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej. Każda z działek ma powierzchnię ok. 600 m² i stanowi własność gminy, przeznaczoną do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie jednej z lokalnych ulic, stanowiące własność gminy. Oferowane grunty mają powierzchnie od ok. 600 do ponad 700 m² i przeznaczone są do sprzedaży w trybie przetargu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka inwestycyjno-rolna o powierzchni ok. 1,26 ha, położona w miejscowości Woskowice Górne w gminie Domaszowice, z dojazdem z drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do trapezu sąsiaduje z terenami rolnymi i posiada dostęp do sieci wodociągowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Sosnowcu oferowana jest zabudowana nieruchomość gminna – działka o powierzchni 154 m² z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 192 m², w całości podpiwniczonym. Obiekt z 1935 r. położony jest w strefie zabudowy wielorodzinnej i usługowej, posiada przyłącza prądu, wody i kanalizacji oraz ogrzewanie piecami węglowymi, przy dostępnej w rejonie sieci gazowej.