Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,09 ha w miejscowości Giebułtów (gm. Mirsk), zabudowana budynkiem produkcyjno‑magazynowym o łącznej powierzchni ok. 3200 m² z halami oraz częścią biurowo‑socjalną. Teren jest w dużej mierze utwardzony, ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz uzbrojenie w media, co czyni go atrakcyjnym dla działalności przemysłowej lub magazynowej.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0122 ha, położona we wsi Giżyce w gminie Iłów. Działka ma charakter inwestycyjno‑budowlany lub rolny (w zależności od miejscowego planu) i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,58 ha, położona w miejscowości Janisławice w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, z możliwością oględzin w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana, nieogrodzona działka rolna o łącznej powierzchni ok. 3,6 ha, położona w okolicach Kostrzyna, częściowo użytkowana rolniczo, a częściowo porośnięta drzewami i krzewami. Nieruchomość ma kształt prostokąta, słabą bonitację gleb (grunty orne, łąki trwałe, tereny zadrzewione) i znajduje się w sąsiedztwie pól uprawnych, lasu oraz zabudowy zagrodowej, w odległości ok. 4,5 km od miasta.
Przedmiotem licytacji jest jednorodzinny budynek mieszkalny o dwóch kondygnacjach naziemnych i pełnym podpiwniczeniu, posadowiony na ogrodzonej działce o regularnym kształcie w miejscowości z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy ok. 74 m² wymaga prac remontowych (m.in. elewacja, dach, otoczenie działki), posiada przyłącza wody i prądu, szambo oraz możliwość podłączenia do kanalizacji i gazu, a na działce znajduje się także blaszany garaż.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny położony we Wrocławiu, w rejonie ulicy Nałęczowskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, stan i metraż nie zostały podane w opisie.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50 m² położony w budynku wielorodzinnym w Krakowie. Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia przeznaczone do wspólnego użytku.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 57 m² we Wrześni, w budynku wielorodzinnym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego, w standardowym wykończeniu. Cena wywołania wynosi 64 200 zł przy oszacowaniu 96 300 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinie oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 55,44 m², położonym na 1. piętrze budynku w dzielnicy z balkonem, składającym się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal jest w użytkowaniu współwłaściciela i dłużnika, a cena wywołania udziału wynosi 121 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Grudziądzu w województwie kujawsko-pomorskim, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 18 666,67 zł przy sumie oszacowania 28 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinie oferowana jest kawalerka o powierzchni 31 m², położona na 2. piętrze w wysokim bloku z lat 80., z kuchnią, łazienką, balkonem i pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 162 000 zł, a lokal stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w miejscowości Krąpiel (woj. zachodniopomorskie), znajduje się na 1. piętrze budynku z lat 70. i składa się z 2 pokoi. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 74 000 zł i sumą oszacowania 111 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,31 m², położonym w Szczecinie w dzielnicy Zdunowo, w budynku wielorodzinnym z lat 70., na 2. piętrze. Lokal składa się z 1 przechodniego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 42 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,12 m² w Otłoczynie (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Nieruchomość wyceniono na 134 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 100 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Śródmieście) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,14 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz balkonu. Mieszkanie z pełnym prawem własności, z udziałem w nieruchomości wspólnej, ma cenę wywołania 344 590,50 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 53,5 m² położone jest w budynku wielorodzinnym w centralnej części Legionowa, na 2. piętrze, i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz komórki lokatorskiej; budynek wybudowano w 2009 roku i jest w pełni uzbrojony w media. Lokal stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 521 475 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 67,1 m², położony w Chełmnie w budynku z lat 50., na parterze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie w prawie własności, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, internet), ma cenę wywołania 149 778 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 84,89 m² w Katowicach, w rejonie tzw. Ptasiego Osiedla, ok. 2,5 km od centrum miasta. Lokal znajduje się w budynku z 1987 r., składa się z 4 pokoi, kuchni, aneksu kuchennego oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 621 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,59 m² w Chełmnie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz wspólnego WC, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie użytkowym, z pełnym prawem własności i udziałem w częściach wspólnych, ma cenę wywołania 84 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom mieszkalny w remoncie, niezamieszkany, wraz z dwoma budynkami gospodarczymi, położony w miejscowości Janisławice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 271 500 zł przy wartości oszacowania 362 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m² z 4 pokojami, położony w miejscowości Wysoka w województwie podkarpackim, na działce ok. 9 arów, z budynkami gospodarczymi, balkonem i pełnym uzbrojeniem (woda, gaz, kanalizacja, siła). Nieruchomość z 1984 roku, w użytkowaniu mieszkalnym, posiada urządzony ogród, utwardzone podjazdy oraz ogrodzenie, a cena wywołania w licytacji wynosi 430 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 105 m² w miejscowości Górki Noteckie (woj. lubuskie), z dodatkowym budynkiem niemieszkalnym, pozostałościami po zlikwidowanym obiekcie oraz drewnianą wiatą. Cena wywołania wynosi 232 266,67 zł przy sumie oszacowania 348 400,00 zł.
Do licytacji komorniczej przeznaczony jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0501 ha w Trzebnicy (woj. dolnośląskie), zabudowanej budynkiem mieszkalnym trzykondygnacyjnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, z czego jeden zaadaptowano na cele mieszkalne. Cena wywołania udziału wynosi 140 925 zł, przy sumie oszacowania 187 900 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest jednorodzinny dom mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 74 m², położony w Knurowie na ogrodzonej działce z dojazdem z drogi publicznej i blaszanym garażem. Budynek dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony, w technologii tradycyjnej murowanej, wymaga prac remontowych, a cena wywołania wynosi 309 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 106 m², położony w Kołodziejewie (woj. kujawsko-pomorskie), na działce o pow. ok. 0,13 ha, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem, tarasem i piwnicą, wybudowany w 2015 r. Nieruchomość w technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjna, ma cenę wywołania 360 750 zł.