Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,0263 ha w miejscowości Żurawiczki (woj. podkarpackie), zabudowana wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym parterowym, częściowo podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej ok. 57 m². Cena wywołania nieruchomości wynosi 136 500 zł, przy oszacowaniu na 182 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mińsku Mazowieckim oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 249 m², z lat 90., położony na zagospodarowanej działce z budynkiem gospodarczym, mediami (prąd, gaz, woda) oraz zbiornikiem bezodpływowym. Nieruchomość w miejscowości pod Mińskiem Mazowieckim ma 2 kondygnacje mieszkalne, podpiwniczenie, balkon, kuchnię, łazienkę i WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 494 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym położona w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre w województwie mazowieckim. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 151 133,33 zł i wartością oszacowania 226 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 60 m² w Bystrzycy Kłodzkiej, położony na parterze niskiego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki i WC oraz trzech komórek lokatorskich. Mieszkanie jest od kilku lat nieużytkowane, zdewastowane, a cena wywołania w licytacji wynosi 78 866,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy i znajduje się w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy oszacowaniu na 97 950,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 74,42 m², położonym na I piętrze budynku wielorodzinnego w Gdańsku, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i korytarza, z przynależną piwnicą 17,15 m². Nieruchomość mieszkalna jest warta szacunkowo 105 167 zł, a cena wywołania udziału w licytacji elektronicznej wynosi 78 875,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Sulejówku, jest przedmiotem licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 220 866,67 zł przy oszacowaniu 331 300,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 27,4 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Słupsku, z jednym pokojem, przejściową kuchnią, łazienką oraz przynależnymi pomieszczeniami piwnicznymi (łączna pow. użytkowa z piwnicą 54,62 m²). Lokal w budynku z ok. 1900 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 81 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 59,81 m², położone w miejscowości Dzietrzychowo w gminie Sępopol (woj. warmińsko-mazurskie), składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny jest przedmiotem licytacji komorniczej elektronicznej, z ceną wywołania 45 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Lipowina (woj. warmińsko-mazurskie), z 2 pokojami, kuchnią i łazienką, na ogrodzonej działce o pow. ok. 1300 m² z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość stanowi prawo własności w budynku z ok. 1890 r., a cena wywołania wynosi 112 666,67 zł przy sumie oszacowania 169 000,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 30,51 m² z piwnicą, położona na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Zatorze w Gliwicach, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość wchodzi do licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 173 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,7 m² w Piekarach Śląskich, w budynku z 1981 roku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 192 675 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,93 m² (łącznie z komórką lokatorską 64,22 m²) w Ząbkach pod Warszawą, w budynku z 2016 roku, położony na ostatnim, czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych pokoi, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 497 419,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,3 m² z aneksem kuchennym, łazienką i WC, położone w nowym budynku wielorodzinnym z 2017 roku w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, a cena wywołania wynosi 434 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Białogardzie oferowany jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 49,8 m², położonym na 2. piętrze budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 114 225 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gościcinie (gmina Wejherowo, woj. pomorskie) na działce o powierzchni 787 m². Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 327 333,33 zł przy sumie oszacowania 491 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Świeciu, o powierzchni użytkowej ok. 120 m², z piwnicą na poziomie zero, wysokim parterem oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 474 m². Na posesji znajduje się także budynek gospodarczo‑garażowy z wiatą (ok. 20 m²) w złym stanie technicznym, a cena wywołania nieruchomości wynosi 302 760 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku, położony na ogrodzonym osiedlu w miejscowości Kotórz Mały koło Opola, na działce o powierzchni ok. 0,12 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest na skraju osiedla, w sąsiedztwie głównej drogi do Turawy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 422 845,33 zł.
Do licytacji komorniczej przeznaczona jest 1/6 udziału w nieruchomości stanowiącej dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m² z pomieszczeniem gospodarczym, położony w Kobyłce w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 119 250 zł przy oszacowaniu na 159 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt rolny o powierzchni 1,74 ha położony w miejscowości Komaszyce Nowe w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowiąca prawo własności została oszacowana na 340 968,75 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 227 312,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w nieruchomości gruntowej w Ząbkach (powiat wołomiński), o powierzchni 388 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 209 m² oraz budynkiem usługowym o pow. ok. 57 m². Nieruchomość stanowiąca własność wystawiona jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 59 100 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.