Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego działki o pow. 0,1364 ha w Sandomierzu (strefa przemysłowa) zabudowanej wolnostojącym, trzykondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym z częścią socjalno-administracyjną. Budynek o konstrukcji żelbetowo-murowanej ma ok. 2088 m² powierzchni użytkowej i 707 m² zabudowy, co czyni go obiektem o dużym potencjale komercyjnym.
Przedmiotem postępowania jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 158 m², położony w budynku dwukondygnacyjnym z częściowym podpiwniczeniem, obejmujący parter, I piętro oraz piwnicę. Lokal w układzie dostosowanym do działalności medycznej (gabinet lekarski, sale i pomieszczenia zabiegowe, rejestracja, zaplecze socjalne i magazynowe), przy czym do ceny nabycia zostanie doliczony 23% VAT.
Przedmiotem postępowania jest kompleks przemysłowo-magazynowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, obejmujący zabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni ok. 11 316 m² z dwoma budynkami produkcyjno-magazynowymi z częścią biurowo-socjalną o pow. ok. 3 336 m². Jeden z gruntów jest w całości utwardzony kostką betonową, a całość stanowi funkcjonalny zespół z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest ogrodzona i zagospodarowana działka o powierzchni ok. 630 m², zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem. Nieruchomość stanowi zabudowę jednorodzinną, odpowiednią dla rodziny szukającej domu z ogrodem.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka budowlana o powierzchni 1107 m², położona w Rosanowie w gminie Zgierz, o regularnym, prostokątnym kształcie i płaskim terenie. Nieruchomość jest w całości ogrodzona, ma wjazd z drogi publicznej i znajduje się wśród podobnych działek budowlanych.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 52,9 m² w budynku wielorodzinnym w mieście, w wieżowcu o 12 kondygnacjach. Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju, położony jest w budynku o konstrukcji żelbetowej z prefabrykatów.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania we Wrocławiu, o powierzchni 49,40 m², położonego na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal jest jednopoziomowy, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC; dla prawa do lokalu nie urządzono księgi wieczystej.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni 19 m² zabudowany jednostanowiskowym garażem niemieszkalnym o pow. użytkowej ok. 16 m², położony w Gorzowie Wielkopolskim w zurbanizowanej części miasta w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Nieruchomość ma charakter garażu indywidualnego, stanowiącego odrębną działkę w terenie miejskim.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Witnicy, obejmującej działkę o powierzchni 18 m² zabudowaną jednostanowiskowym garażem w zabudowie szeregowej o ok. 15 m² powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest w peryferyjnej, zurbanizowanej części miasta, w sąsiedztwie kompleksu garaży oraz zabudowy jedno- i wielorodzinnej, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.
Na elektronicznej licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł przy sumie oszacowania 833 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 59,7 m² (w tym komórka lokatorska), położone na parterze budynku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, w stanie technicznym ocenionym jako średni. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, CO, prąd) ma cenę wywołania 169 500 zł przy sumie oszacowania 226 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,6 m² położony w miejscowości Dobropole w województwie zachodniopomorskim, w budynku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 120 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 61,2 m² w miejscowości Iwierzyce (woj. podkarpackie), położony na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz piwnicy, jest zamieszkałe, a cena wywołania wynosi 122 019,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Lubsku, w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość wyceniono na 81 500 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 54 333,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie we Włocławku o powierzchni 60,6 m², położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1989 roku, z balkonem i piwnicą. Cena wywołania wynosi 210 000 zł przy wartości oszacowania 315 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Kielcach w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze z 11. Cena wywołania wynosi 110 352 zł, przy wartości oszacowania 147 136 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,2 m², położonym w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, w budynku z 1921 roku. Cena wywołania udziału wynosi 26 400,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,76 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, bez balkonu. Lokal narożny jest wyposażony w instalacje miejskie (CO, woda ciepła i zimna, gaz, kanalizacja) oraz domofon, a cena wywołania wynosi 250 950 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 34,2 m² na osiedlu Syberka w Będzinie, położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku, obejmuje 2 pokoje (w tym jeden z dużym balkonem), wnękę kuchenną, przedpokój, łazienkę oraz piwnicę. Lokal o niskim standardzie technicznym i dużym stopniu zużycia wykończenia jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 135 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 1/3 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 64,1 m², położonym w budynku wielorodzinnym w Strzyżowie (woj. lubelskie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, zlokalizowanym na parterze budynku z 1865 roku. Do udziału w lokalu przynależy 1/3 części segmentu gospodarczego i piwnicy, a cena wywołania wynosi 50 711,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4., ostatnim piętrze bloku w Pawłowicach w województwie śląskim. Lokal z kuchnią, łazienką i osobnym WC ma formę pełnej własności, a cena wywołania wynosi 225 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 77,13 m², położonym na poddaszu użytkowym w dwukondygnacyjnym budynku w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w budynku z ok. 1920 r., jest w średnim stanie technicznym i standardzie, a cena wywołania udziału wynosi 76 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.