Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,43 ha położona w miejscowości Bartlewo w gminie Lisewo, w powiecie chełmińskim, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest ujawniona w księdze wieczystej prowadzonej przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest działka budowlana o powierzchni ok. 0,21 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym, o kształcie zbliżonym do litery L, z dojazdem z utwardzonej drogi publicznej. Teren jest ogrodzony od frontu, częściowo zagospodarowany zielenią, z nieutwardzoną powierzchnią porośniętą trawą i pojedynczymi nasadzeniami drzew iglastych.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w prawie własności niezabudowanych działek gruntowych położonych w miejscowości Janów, w gminie Stąporków, w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość stanowi zespół kilku działek o łącznej powierzchni kilku hektarów, przeznaczonych pod cele rolne lub inwestycyjne.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 475 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 157 m², położona w miejscowości Czarne. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntową przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 we własności nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiącej działkę o powierzchni 1073 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym. Nieruchomość ma charakter użytkowy i stanowi atrakcyjny przedmiot licytacji/przetargu dla inwestora lub przedsiębiorcy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,57 ha, położona w miejscowości Podbiel w gminie Celestynów, w powiecie otwockim. Nieruchomość ma charakter łąki oraz terenu zadrzewionego, co sprzyja wykorzystaniu rekreacyjnemu lub jako lokata kapitału.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,42 ha położonej w Wodzisławiu Śląskim, zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w budowie. Dla nieruchomości wydano pozwolenie na zabudowę zagrodową przeznaczoną dla rolnika w rozumieniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,42 ha położonej w Wodzisławiu Śląskim, zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w budowie. Dla nieruchomości wydano pozwolenie na budowę jako zabudowy zagrodowej przeznaczonej dla rolnika.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,58 ha, położona w miejscowości Janisławice w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, z możliwością oględzin w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Przedmiotem licytacji jest jednorodzinny budynek mieszkalny o dwóch kondygnacjach naziemnych i pełnym podpiwniczeniu, posadowiony na ogrodzonej działce o regularnym kształcie w miejscowości z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy ok. 74 m² wymaga prac remontowych (m.in. elewacja, dach, otoczenie działki), posiada przyłącza wody i prądu, szambo oraz możliwość podłączenia do kanalizacji i gazu, a na działce znajduje się także blaszany garaż.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50 m² położony w budynku wielorodzinnym w Krakowie. Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia przeznaczone do wspólnego użytku.
Na licytacji komorniczej w Szczecinie oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 55,44 m², położonym na 1. piętrze budynku w dzielnicy z balkonem, składającym się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal jest w użytkowaniu współwłaściciela i dłużnika, a cena wywołania udziału wynosi 121 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Grudziądzu w województwie kujawsko-pomorskim, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 18 666,67 zł przy sumie oszacowania 28 000,00 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w miejscowości Krąpiel (woj. zachodniopomorskie), znajduje się na 1. piętrze budynku z lat 70. i składa się z 2 pokoi. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 74 000 zł i sumą oszacowania 111 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,31 m², położonym w Szczecinie w dzielnicy Zdunowo, w budynku wielorodzinnym z lat 70., na 2. piętrze. Lokal składa się z 1 przechodniego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 42 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,12 m² w Otłoczynie (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Nieruchomość wyceniono na 134 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 100 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Śródmieście) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,14 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz balkonu. Mieszkanie z pełnym prawem własności, z udziałem w nieruchomości wspólnej, ma cenę wywołania 344 590,50 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 67,1 m², położony w Chełmnie w budynku z lat 50., na parterze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie w prawie własności, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, internet), ma cenę wywołania 149 778 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 84,89 m² w Katowicach, w rejonie tzw. Ptasiego Osiedla, ok. 2,5 km od centrum miasta. Lokal znajduje się w budynku z 1987 r., składa się z 4 pokoi, kuchni, aneksu kuchennego oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 621 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,59 m² w Chełmnie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz wspólnego WC, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie użytkowym, z pełnym prawem własności i udziałem w częściach wspólnych, ma cenę wywołania 84 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom mieszkalny w remoncie, niezamieszkany, wraz z dwoma budynkami gospodarczymi, położony w miejscowości Janisławice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 271 500 zł przy wartości oszacowania 362 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m² z 4 pokojami, położony w miejscowości Wysoka w województwie podkarpackim, na działce ok. 9 arów, z budynkami gospodarczymi, balkonem i pełnym uzbrojeniem (woda, gaz, kanalizacja, siła). Nieruchomość z 1984 roku, w użytkowaniu mieszkalnym, posiada urządzony ogród, utwardzone podjazdy oraz ogrodzenie, a cena wywołania w licytacji wynosi 430 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest jednorodzinny dom mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 74 m², położony w Knurowie na ogrodzonej działce z dojazdem z drogi publicznej i blaszanym garażem. Budynek dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony, w technologii tradycyjnej murowanej, wymaga prac remontowych, a cena wywołania wynosi 309 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 106 m², położony w Kołodziejewie (woj. kujawsko-pomorskie), na działce o pow. ok. 0,13 ha, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem, tarasem i piwnicą, wybudowany w 2015 r. Nieruchomość w technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjna, ma cenę wywołania 360 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego w Osielsku pod Bydgoszczą, o powierzchni użytkowej ok. 162 m², położonego na działce ok. 736 m², w zabudowie dwukondygnacyjnej z poddaszem użytkowym, w trakcie realizacji inwestycji. Nieruchomość z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, uzbrojona w wodę, kanalizację i gaz, została oszacowana na 348 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 261 375 zł.