Przedmiotem licytacji elektronicznej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 80. w Manieczkach w województwie wielkopolskim, z balkonem, kuchnią, łazienką i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania w licytacji wynosi 214 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,2 m², położonym w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, w budynku z 1921 roku. Cena wywołania udziału wynosi 26 400,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,76 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, bez balkonu. Lokal narożny jest wyposażony w instalacje miejskie (CO, woda ciepła i zimna, gaz, kanalizacja) oraz domofon, a cena wywołania wynosi 250 950 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 34,2 m² na osiedlu Syberka w Będzinie, położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku, obejmuje 2 pokoje (w tym jeden z dużym balkonem), wnękę kuchenną, przedpokój, łazienkę oraz piwnicę. Lokal o niskim standardzie technicznym i dużym stopniu zużycia wykończenia jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 135 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 1/3 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 64,1 m², położonym w budynku wielorodzinnym w Strzyżowie (woj. lubelskie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, zlokalizowanym na parterze budynku z 1865 roku. Do udziału w lokalu przynależy 1/3 części segmentu gospodarczego i piwnicy, a cena wywołania wynosi 50 711,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4., ostatnim piętrze bloku w Pawłowicach w województwie śląskim. Lokal z kuchnią, łazienką i osobnym WC ma formę pełnej własności, a cena wywołania wynosi 225 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 77,13 m², położonym na poddaszu użytkowym w dwukondygnacyjnym budynku w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w budynku z ok. 1920 r., jest w średnim stanie technicznym i standardzie, a cena wywołania udziału wynosi 76 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Gniewie (woj. pomorskie) na działce o powierzchni 564 m², z częścią mieszkalną ok. 124 m², piwnicą ok. 61 m² i strychem, wybudowany w latach 1987–1992, w stanie technicznym i standardzie określanym jako średni (standard z lat 90. z częściowymi remontami po 2000 r.). Nieruchomość z tarasem, balkonem, piwnicą, kuchnią i łazienką ma cenę wywołania 272 666,67 zł przy sumie oszacowania 409 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi-Widzewie oferowana jest działka o pow. ok. 0,12 ha zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym. Nieruchomość gruntowa w formie prawa własności ma cenę wywołania *** zł przy sumie oszacowania *** zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności działki o pow. 700 m² zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 93 m² w Będzinie. Nieruchomość z lat 60., uzbrojona w media (woda, kanalizacja, siła), ma cenę wywołania 108 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowana jest działka o powierzchni 630 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem. Nieruchomość ogrodzona i zagospodarowana ma cenę wywołania 459 733,33 zł przy wartości oszacowania 689 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana w Łowiczu (woj. łódzkie), o powierzchni 0,0395 ha, z budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym, uzbrojona w media i z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Licytacja elektroniczna dotyczy prawa własności, a cena wywołania wynosi 52 533,33 zł przy sumie oszacowania 78 800,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Sośnica (woj. podkarpackie), obejmująca działki o łącznej powierzchni ok. 0,92 ha, zabudowane wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 70. (pow. zabudowy 104 m²) oraz budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 461 933,33 zł przy sumie oszacowania 692 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 106 m² we wsi Zalesie w województwie mazowieckim, wybudowany w latach 60., z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i WC oraz mediami (kanalizacja, woda, internet, siła). Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 170 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 127 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowany jest udział 5/8 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 202,5 m², położonego na działce ok. 526 m², z mediami miejskimi, w stanie nieoddanym do użytkowania. Nieruchomość z 2004 r. znajduje się w zabudowie jednorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi 262 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Chwałkowo Kościelne w województwie wielkopolskim, na działkach o łącznej powierzchni 0,3310 ha, częściowo o charakterze rolnym. Budynek mieszkalny z 1936 r. ma 3 pokoje, media (woda, kanalizacja, gaz, siła), pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka, WC, piwnica i taras, a cena wywołania w licytacji wynosi 128 600 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Kolonia Wólka Kańska w województwie lubelskim. Cena wywołania wynosi 136 500 zł przy sumie oszacowania 182 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 219 m², położony w Strąkowie w województwie śląskim, na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 2342 m² z dodatkowym drewnianym domkiem i ogrodem wymagającym uporządkowania. Budynek z 2006 roku, parterowy, z łazienką, osobnym WC i kuchnią, ma cenę wywołania 623 333,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka rolna o powierzchni 0,1904 ha. Nieruchomość stanowi grunt rolny, odpowiedni jako lokata kapitału lub na cele uprawne, dostępny w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 1142 m² położona w gminie Głowno, w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, z dojazdem drogą wewnętrzną i ogrodzeniem z siatki oraz płyt żelbetowych. Teren jest płaski, stabilny, silnie zachwaszczony, z dostępem do energii elektrycznej i wodociągu gminnego, a dodatkowo licytowany jest udział 1/10 w sąsiedniej nieruchomości gruntowej.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1371 ha, położona w miejscowości Młodów (gmina Narol, powiat lubaczowski, woj. podkarpackie), zabudowana wolnostojącym murowanym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 152,54 m². Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 52 m².
Na sprzedaż w drodze licytacji oferowana jest niewielka działka gruntowa o powierzchni 0,0093 ha, pełniąca funkcję ogródka przydomowego, położona w miejscowości Warkały w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość ma charakter uzupełniający zabudowę mieszkaniową i może służyć jako teren rekreacyjny lub uprawny.