Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na 4. piętrze w bloku z lat 70. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania udziału wynosi 51 375 zł, przy sumie oszacowania 68 500 zł, a budynek jest ocieplony i wyposażony w domofon.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom szeregowy w Zabrzu o powierzchni 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 1930 r. Nieruchomość w użytkowaniu wieczystym ma cenę wywołania 394 050 zł i jest podłączona do mediów (woda, gaz, kanalizacja).
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 148 m², położony w okolicach Słupcy w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,49 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym i garażowym. Cena wywołania nieruchomości wynosi 160 650 zł, przy sumie oszacowania 214 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 92 m², położonego w miejscowości Barcząca w gminie Mińsk Mazowiecki, na działce ok. 1 567 m². Budynek składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, jest podpiwniczony, uzbrojony w wodę, kanalizację i prąd, a cena wywołania udziału wynosi 136 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej są dwa udziały po 1/2 w działce o powierzchni 3938 m² położonej w miejscowości Młyn Zamkowy w województwie warmińsko-mazurskim, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (budynek w budowie, nieoddany do użytkowania). Nieruchomość ogrodzona, z częściowo uszkodzonymi panelami fotowoltaicznymi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 297 066,67 zł.
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie, w rejonie ulicy Przestrzennej, stanowiąca własność Gminy Miasto Szczecin. Działki przeznaczone są do sprzedaży w trybie przetargu, który odbędzie się w czerwcu 2026 r., z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
Przedmiotem czwartego przetargu ustnego nieograniczonego jest nieruchomość inwestycyjna położona w Szczecinie, w rejonie ulicy Uranowej, wchodząca w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Działki przeznaczone są pod działalność gospodarczą, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium do 8 czerwca 2026 r.
Na sprzedaż w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczono prawo własności nieruchomości – działki nr 3/51 położonej w Rawie Mazowieckiej. Nieruchomość gruntowa ma cenę wywoławczą 660 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 66 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana czynną stacją paliw, położona w miejscowości Gorzków w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w formie pisemnego przetargu nieograniczonego, z możliwością wcześniejszych oględzin po umówieniu terminu.
Przedmiotem pisemnego przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa położona w Gdańsku, w rejonie ulicy Elbląskiej. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez spółkę kolejową, a oferty należy składać pisemnie w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,96 ha, zabudowana ruinami i pozostałościami budynków przemysłowych, położona w Ludwikowicach Kłodzkich w gminie Nowa Ruda, na terenie przeznaczonym pod produkcję i infrastrukturę drogową. Nieruchomość wystawiona jest w I przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 800 000 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Lesznie, w rejonie jednej z ulic miasta, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 1/47. Jest to IV przetarg ustny nieograniczony, z ustaloną ceną wywoławczą i obowiązkiem wniesienia wadium przed wyznaczonym terminem licytacji.
Na sprzedaż w drodze IV przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Lesznie, w rejonie ulicy Henrykowskiej. Działka ujęta jest w ewidencji gruntów i księdze wieczystej, a licytacja odbędzie się w czerwcu 2026 r. po wniesieniu wymaganego wadium.
Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Lesznie, w rejonie jednej z lokalnych ulic, przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Działka oznaczona jest jednym numerem ewidencyjnym, a licytacja odbędzie się w połowie czerwca 2026 r., po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.
Do przetargu wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową położoną w Lesznie, w rejonie jednej z ulic na obrzeżach miasta. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w IV przetargu ustnym nieograniczonym organizowanym przez miasto, z ceną wywoławczą i wadium określonymi w dokumentacji przetargowej.
Niezabudowana działka gruntowa położona jest w Lesznie, w rejonie ulicy Antonińskiej, stanowiąc teren pod inwestycję lub lokatę kapitału. Nieruchomość jest przedmiotem IV przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez miasto.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,98 ha, położona w Górzykowie, stanowiąca łąki trwałe na terenach rolniczych zagrożonych powodzią zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wartość szacunkowa działki wynosi 34 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 25 875 zł.
Przedmiotem przetargu jest duża nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 8 ha w Katowicach (obręb Roździeń), przeznaczona głównie pod zabudowę usługową, produkcyjną, składy i magazyny, częściowo pod drogi, zieleń urządzoną i infrastrukturę techniczną. Teren uzbrojony jest m.in. w sieci gazowe i elektroenergetyczne oraz bocznicę kolejową, a szczegółowe uregulowanie zasad korzystania z tych elementów należy do przyszłego nabywcy.
Na przetargu wystawiona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Lulkowo w gminie Gniezno. Działka sprzedawana jest w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Lulkowo w gminie Gniezno. Działka będzie sprzedawana w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Niezabudowana działka gruntu stanowiąca własność Miasta Zielona Góra położona jest w Zielonej Górze i przeznaczona do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa nie ma zabudowy, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest 1/1 udziału w prawie własności niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 0,1000 ha, położonej w miejscowości Lulkowo w gminie Łysomice (woj. kujawsko-pomorskie), na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną, bez dostępu do drogi publicznej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 127 595 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 95 696,25 zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,67 ha, położona w Bochni w rejonie ulicy św. Urbana. Cena wywoławcza działki wynosi 904 500 zł netto, a wadium ustalono na 91 000 zł.