Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Gnieźnie o powierzchni 1947 m², zabudowana budynkiem pensjonatowo‑hotelowym o powierzchni użytkowej ok. 2445 m², położona w części pośredniej miasta, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, ośrodka sportu i jeziora. Teren częściowo ogrodzony, zagospodarowany zielenią i drzewami ozdobnymi, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi publicznej oraz dogodnym dojazdem do centrum miasta i podstawowej infrastruktury.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,3370 ha w Janikowie, gm. Kozienice, składająca się z działki niezabudowanej oraz działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym ok. 60 m² i budynkiem w trakcie budowy o projektowanej powierzchni użytkowej ok. 100 m². Działka zabudowana o pow. ok. 600 m² ma kształt zbliżony do trójkąta, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i sąsiaduje z zabudową zagrodową oraz łąkami.
Przedmiotem postępowania jest grunt rolny z częściowym zadrzewieniem (ok. 9,8 ha lasu sosnowego w wieku 60–70 lat) o łącznej powierzchni ok. 43,09 ha, położony w gminie Żelechlinek. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i stanowi teren inwestycyjno-rolny z lasem wymagającym zabiegów pielęgnacyjnych.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 39 100 m², położona w obrębie wiejskim (symbolika planu: RO, ZL, RM, KD-Z). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod grunty rolne, leśne, zabudowę zagrodową oraz drogi.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,55 ha, położona w Żelisławicach w gminie Siewierz, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Teren nieuzbrojony, z przebiegającą linią energetyczną i telekomunikacyjną oraz brakiem obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,61 ha, położona we wsi Kiełpiniec w gminie Ceranów, w sąsiedztwie rzeki Bug, z dojazdem drogą gruntową. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do kwadratu, stanowi trwałe użytki zielone klasy V, o słabych możliwościach produkcyjnych, utrzymane w zadowalającej kulturze rolnej.
Nieruchomość stanowi grunt o powierzchni ok. 0,47 ha w Kluczborku, zabudowany wolnostojącym budynkiem biurowo‑użytkowym z częścią mieszkalną o łącznej powierzchni użytkowej ok. 658 m². Trzykondygnacyjny budynek z przyziemiem i zaadaptowanym poddaszem na cele mieszkalne pochodzi z 1887 roku i jest przedmiotem postępowania przetargowego/likwidacyjnego.
Przedmiotem licytacji jest kompleks kilkudziesięciu działek o łącznej powierzchni ok. 1,26 ha, położony w miejscowości wypoczynkowej, częściowo zabudowany domkami letniskowymi, a w pozostałej części przeznaczony pod zabudowę oraz wewnętrzne drogi dojazdowe. Nieruchomość stanowi funkcjonalną całość z dostępem do drogi gminnej, przy czym wewnętrzne drogi wymagają urządzenia.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m², położony w miejscowości Wysoka w gminie Łańcut, na działce ok. 9 arów, z czterema pokojami, balkonem, piwnicą oraz budynkami gospodarczymi i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość z 1984 r. w zabudowie jednorodzinnej, uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), wystawiona jest do elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 430 666,67 zł.
Do przetargu nieograniczonego przeznaczono nieruchomość rolną o powierzchni 0,1200 ha, położoną w miejscowości Wola Wiewiecka w gminie Strzelce Wielkie, w województwie łódzkim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 100 zł, a przetarg odbędzie się 28.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,1700 ha, położoną w miejscowości Wola Wiewiecka w gminie Strzelce Wielkie, w województwie łódzkim. Cena wywoławcza działki wynosi 2 700 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,18 m² w Katowicach (dzielnica Panewniki), położony na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dodatkowego pokoju, łazienki z WC oraz przedpokoju, jest w pełni uzbrojone w media, a cena wywołania wynosi 306 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 61,30 m² położony jest w Gubinie, w budynku wielorodzinnym w województwie lubuskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i spiżarni, a jego cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 144 888,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73–75 m² z piwnicą ok. 19 m², położony w Szczodrowicach (gmina Strzelin), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczeń gospodarczych, z pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 193 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 33,41 m², położonym w Księżowoli w gminie Tarczyn (woj. mazowieckie), składającym się z 1 pokoju z aneksem kuchennym i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym na działce o pow. ok. 1 563 m², a cena wywołania udziału wynosi 90 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 48 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym w Lubinie na Dolnym Śląsku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 187 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 95,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w Elblągu, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wyceniono na 462 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 346 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 58,49 m², położone w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, w budynku z 2015 roku, na 1. piętrze 4‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 443 731,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 31,1 m², położonego w Gdańsku, w niskim (3‑kondygnacyjnym) budynku na 1. piętrze. Nieruchomość wyceniono na 314 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 235 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Gręzów (woj. mazowieckie), posadowiony na nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, obejmującej dwie działki. Budynek parterowy z balkonem, tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, uzbrojony w wodę i siłę, ma cenę wywołania 602 250 zł przy sumie oszacowania 803 000 zł.
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej nieruchomość w Sandomierzu o powierzchni działki ok. 2050 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 80. oraz wiatą, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 456 750 zł przy wartości oszacowania 609 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0395 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położona w Łowiczu w województwie łódzkim, z dostępem do drogi publicznej oraz mediami (prąd, woda, kanalizacja). Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 52 533,33 zł przy sumie oszacowania 78 800,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Świedziebnia (woj. kujawsko-pomorskie), obejmująca dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 141,46 m² z 6 pokojami oraz budynek gospodarczy 210 m², posadowione na działce ok. 1 989 m², wraz z przyległą działką ok. 5 689 m². Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 97 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w wolnostojącym domu o przeznaczeniu mieszkaniowym, położonym w Olkuszu, na działce o powierzchni 804 m², z kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz dostępem do gazu, wody i kanalizacji. Nieruchomość wyceniono na 105 667 zł, a cena wywołania udziału wynosi 79 250,25 zł.
Na przetarg wystawiono nieruchomość należącą do gminy, położoną w miejscowości Włynice w gminie Gidle. Sprzedaż odbędzie się w formie pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego, organizowanego przez urząd gminy.