Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,2969 ha, położona w miejscowości Górzno w powiecie brodnickim (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza wynosi 17 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1300 ha położona jest w miejscowości Obórki w gminie Osiek (woj. kujawsko-pomorskie). Działka nr 153 przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 4 400 zł.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,54 ha, położona w miejscowości Grabowiec w gminie Bobrowo (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 64 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,0596 ha położona jest w Brodnicy (woj. kujawsko‑pomorskie) i przeznaczona została do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 61 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,3000 ha położona w miejscowości Wielkie Leźno (powiat brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 15 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 1,7752 ha, położona w miejscowości Lembarg w gminie Jabłonowo Pomorskie (woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza wynosi 195 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,3000 ha położona jest w miejscowości Szynkówko w gminie Górzno (powiat brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie). Działka przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 30 000 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 1,01 ha położona jest w miejscowości Wielki Wełcz w gminie Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie). Działka wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 33 600 zł, który odbędzie się pod koniec maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,6100 ha położona w miejscowości Sosnówka w okolicach Grudziądza została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza działki wynosi 35 200 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,0558 ha położona jest w Karbowie koło Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 48 000 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowane są niezabudowane działki o łącznej powierzchni kilku arów, położone w Świerkocinie w gminie Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie), przeznaczone pod funkcje wielofunkcyjne. Cena wywoławcza jednej z działek wynosi 53 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Działka rolna o powierzchni 0,0400 ha położona w miejscowości Nowa Kopernia w gminie Szprotawa (woj. lubuskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 300 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w dzielnicy Ochota w Warszawie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, balkonem oraz aneksem kuchennym. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 674 362,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 83,03 m², położonego w Warszawie na Ochocie, w budynku z 2018 roku, na 3. piętrze, z 4 pokojami, aneksem kuchennym, balkonem oraz dostępem do mediów. Nieruchomość wyceniono na 899 150 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 674 362,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Kawalerka o powierzchni 22,8 m² położona na poddaszu (II piętro) w budynku kilkurodzinnym w Małomicach, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, skrytki i kotłowni, bez własnego pomieszczenia sanitarnego (korzystanie z ubikacji we wspólnej części budynku). Lokal w stanie gorszym od przeciętnego, zaniedbany i wymagający generalnego remontu, objęty licytacją elektroniczną z ceną wywołania 30 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Świdniku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,09 m², położony na wysokim parterze, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i częścią sypialną, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie w dobrym standardzie wykończenia (m.in. deska barlinecka, terakota, glazura, okna PCV) ma cenę wywołania 301 350 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 49,03 m² położone jest we Wrocławiu, w budynku z 2003 roku, na czwartej kondygnacji i obejmuje pokój z aneksem kuchennym i balkonem, łazienkę z WC, przedpokój oraz otwartą antresolę. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 374 775 zł.
Na licytacji komorniczej w Skarżysku-Kamiennej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 60., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja) znajduje się w budynku czteropiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w miejscowości Proszków w gminie Środa Śląska (woj. dolnośląskie), na II kondygnacji budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 257 866,67 zł.