Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 2,5 ha położona jest w miejscowości Chełmiczki. Działka stanowi grunt rolny przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,3885 ha w gminie Chełmek, obejmującej część zabudowaną domem jednorodzinnym z budynkiem gospodarczym oraz część niezabudowaną. Teren przeznaczony jest w miejscowych planach głównie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z fragmentami dróg wewnętrznych, ciągów pieszo-jezdnych i zieleni.
Przedmiotem postępowania jest zespół nieruchomości gruntowych składający się z działki zabudowanej segmentem garażu (29 m²), działki z segmentem budynku gospodarczego (15 m²) oraz dwóch niezabudowanych działek o łącznej powierzchni 0,0420 ha. Nieruchomości te stanowią atrakcyjny przedmiot licytacji/przetargu dla inwestora poszukującego niewielkich obiektów użytkowych z dodatkowymi gruntami.
Przedmiotem licytacji jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 280,5 m² z salą bankietową, zapleczem socjalnym i pomieszczeniami usługowymi, położony w Małogoszczu na osiedlu z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, na uzbrojonej działce o pow. ok. 0,41 ha. Nieruchomość niemieszkalna w województwie świętokrzyskim została oszacowana na 840 484 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 560 322,67 zł.
Dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni 166,40 m² z garażem 19,10 m², posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 1 147 m². Nieruchomość obciążona jest dożywotnią, nieodpłatną służebnością osobistą mieszkania oraz współużytkowaniem działki, co należy uwzględnić przy licytacji/przetargu/zakupie od syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż udziału 1/2 w niewydzielonej części nieruchomości należącej do dłużnika. Nabywca będzie zobowiązany do zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 1,99 ha w miejscowości Racimierz, obejmujący jedną działkę zabudowaną oraz dwie działki niezabudowane. Na działce zabudowanej znajduje się parterowy dom z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem krytym blachodachówką i stolarką okienną pcv oraz drewnianą.
Przedmiotem postępowania jest zespół nieruchomości o łącznej powierzchni 1,14 ha, obejmujący działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni 207,90 m², działkę stanowiącą drogę wewnętrzną (ok. 700 m²) oraz działkę zabudowaną budynkiem kurnika. Nieruchomość ma charakter mieszkalno-gospodarczy i jest funkcjonalnie powiązana z sąsiednim terenem rolniczo-gospodarczym.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 289 m² zabudowana jednorodzinnym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115,32 m², położona w spokojnej części miejscowości. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem i poddaszem użytkowym obejmuje salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, 2 łazienki, garderobę, korytarze, pomieszczenie na poddaszu oraz samodzielny garaż, a teren działki jest częściowo zagospodarowany zielenią i utwardzonym podejściem.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,90 m², położonego w Skarżysku-Kamiennej w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie 2‑pokojowe z kuchnią, łazienką z WC i przedpokojem znajduje się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku.
Kawalerka o powierzchni 24,55 m² położona jest w Bielsku-Białej, w budynku wielorodzinnym na drugim piętrze, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w niskim standardzie i wymaga generalnego remontu, a przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu wystawione na licytację komorniczą.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 61,59 m², położonego na poddaszu w budynku wielorodzinnym w Łaziskach Górnych, z przynależną piwnicą 4,42 m². Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, pralni, łazienki, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego, jest uzbrojony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi, w rejonie ulicy Pojezierskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, a szczegółowe informacje o metrażu, liczbie pokoi i stanie technicznym wymagają doprecyzowania w dokumentacji licytacyjnej/przetargowej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 31,36 m² położony w Gdańsku, w budynku wielorodzinnym, znajduje się na trzecim piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz korytarza. Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz prawo wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej, a nieruchomość jest przedmiotem licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,14 m² w Kruszwicy, położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do wody, gazu i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 151 500 zł przy wartości oszacowania 202 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,84 m² (w tym ok. 35 m² części mieszkalnej) z piwnicą, położony w Janikowie w budynku z lat 50., w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 113 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,7 m² w miejscowości Grodziec (woj. pomorskie), położony na parterze budynku z lat 50., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, dwóch przedpokoi oraz piwnicy ok. 15 m². Nieruchomość stanowi pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 14 843,33 zł przy sumie oszacowania 22 265,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w Radomiu w zasobach spółdzielni mieszkaniowej na osiedlu Ustronie, na III piętrze bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 245 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,50 m², położony w Częstochowie w budynku wielomieszkaniowym, na 3. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 213 450 zł przy braku możliwości oceny standardu wykończenia z uwagi na ograniczony dostęp do lokalu.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 43 m² w Częstochowie, składające się z 2 pokoi, kuchni, WC, balkonu oraz piwnicy, położone na 3. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku, z mediami (gaz, woda, kanalizacja, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 190 875 zł przy sumie oszacowania 254 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,03 m² w miejscowości Koszwały w województwie pomorskim, składające się z 1 pokoju, kuchni i łazienki, w budynku z lat 70., z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Lokal stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 99 375 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,2 m², stanowiące segment budynku szeregowego z poddaszem użytkowym, położone jest w miejscowości Tralewo w gminie Nowy Staw (woj. pomorskie). Lokal z kuchnią, łazienką z WC oraz udziałem w nieruchomości wspólnej (m.in. budynki gospodarcze z boksami) jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 100 050 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 47,26 m², położonego w Policach, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, loggii oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 116 666,67 zł przy sumie oszacowania 175 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,5 m², położony na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnym prawem własności, wyposażone w media (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 276 750 zł.