Na licytacji komorniczej w Gliwicach (dzielnica Żerniki) wystawione są dwa lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym z 2010 roku o łącznej powierzchni ok. 52 m² i 60 m² (z komórkami), z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania całej nieruchomości wynosi 621 266,67 zł, a budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej murowanej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 48 m² w miejscowości Pietrzyków (woj. lubuskie), w budynku z ok. 1945 r., składającym się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego oraz WC. Nieruchomość położona jest w niskim budynku jednopiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 42 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m² w Radomiu, położone na trzecim piętrze budynku na osiedlu Ustronie. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 245 775 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m² położone na parterze budynku z lat 50. w Radymnie, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, w stanie technicznym średnim i o niskim standardzie wykończenia. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie etażowe) stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 113 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o powierzchni 55,15 m² położony jest na parterze bloku w Jarosławiu, w budynku trzypiętrowym, i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 262 725 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest prawo własności samodzielnego lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym, położonego w dzielnicy Górna. Mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomość ma zostało oszacowane na 749 100 zł, a cena wywołania wynosi 561 825 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 82,92 m², położony na poddaszu kamienicy w Katowicach, składający się m.in. z kuchni i łazienki. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 427 733,33 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,04 m² w Warszawie, położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Bemowo, na 3. kondygnacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki i holu, a cena wywołania wynosi 546 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do mieszkania o powierzchni ok. 40 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni i WC, położonego w miejscowości Mieszków w województwie lubuskim, w budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 76 500 zł przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 67 m², położony w Resku w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 przejściowych pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 198 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.
Kawalerka o powierzchni 17,1 m² położona na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Starogard koło Reska (woj. zachodniopomorskie), składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, WC z umywalką oraz przedpokoju. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 35 250 zł przy sumie oszacowania 47 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 45,4 m², położonego w Rzeszowie, w budynku z lat 70., na parterze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 242 775 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 42 m² w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, położone na 9. piętrze bloku z lat 60., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal w formie pełnej własności ma cenę wywołania 372 000 zł, przy sumie oszacowania 496 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 67,1 m² położone jest na ostatnim, trzecim piętrze kamienicy w Bytomiu i składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną dużą piwnicą ok. 24 m². Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 233 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,78 m² położony jest w Żaganiu, w budynku wielorodzinnym, z przysługującym udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 57 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² położony jest w miejscowości Jankowa Żagańska w gminie Iłowa, w budynku wielorodzinnym z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w tej nieruchomości, przy cenie wywołania 38 250 zł i wartości oszacowania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 501 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 66 m² w miejscowości Charzyno w województwie zachodniopomorskim. Budynek składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i warsztatu, jest w stanie do wykończenia, a cena wywołania udziału wynosi 165 562,50 zł.
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, położona w miejscowości Skowrony w woj. warmińsko-mazurskim, na działce o powierzchni 0,26 ha z dostępem do drogi asfaltowej. Działka jest ogrodzona, uzbrojona w prąd oraz wodno-kanalizacyjnie (szambo), a cena wywołania wynosi 138 750 zł przy wartości oszacowania 185 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w Michałowicach pod Warszawą, w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi ***,75 zł przy sumie oszacowania ***,00 zł, a oględziny zaplanowano na 25 maja 2026 r.