Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m², położony w Ząbkach w budynku z 2014 roku, na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką, WC, tarasem i ogródkiem. Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a lokal jest w prawie własności, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja).
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w budynku przy jednej z głównych arterii miasta. Cena wywołania wynosi 230 025 zł, przy sumie oszacowania 306 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m², położony na 7. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 305 250 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym z dostępem do podstawowych mediów.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Ełku, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową ok. kilkudziesięciu metrów kwadratowych (dokładny metraż nie został podany), a cena wywołania wynosi 286 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 202 500 zł przy wartości oszacowania 270 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m², położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, z balkonem i piwnicą, o łącznej powierzchni z pomieszczeniem przynależnym 62,9 m². Lokal w dobrym układzie funkcjonalnym ma cenę wywołania 252 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 42,5 m² w Warszawie, w dzielnicy Targówek, położone na 3. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 391 170 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 60,11 m², położonym w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku z 1928 roku, na pierwszym piętrze, z trzema pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania 37 537,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,2 m² (z piwnicą łącznie ok. 42 m²), położony w Zduńskiej Woli, na czwartym piętrze bloku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami miejskimi i centralnym ogrzewaniem, ma cenę wywołania 142 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0366 ha, położona w miejscowości Dąbie w województwie lubuskim, zabudowana jednokondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym z częściowym podpiwniczeniem, wzniesionym przed 1945 r. Budynek w stanie wymagającym kapitalnego remontu (m.in. brak dachu), a cena wywołania w licytacji wynosi 36 525 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 197,5 m² (plus garaż ok. 17 m²), położony w miejscowości Poniatów w województwie łódzkim. Nieruchomość na działce ok. 600 m² jest uzbrojona w media (woda, prąd, kanalizacja do szamba), a cena wywołania wynosi 504 675 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni 0,0747 ha położona w Sokołowie Podlaskim, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej, ok. 500 m od centrum miasta, z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni zabudowy 244 m². Nieruchomość w formie prawa własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 125 972,25 zł.
Parterowy dom mieszkalny z poddaszem użytkowym w Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie), częściowo wykończony na poddaszu i wyposażony m.in. w instalację fotowoltaiczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz elektryczną. Nieruchomość o szacunkowej wartości 402 300 zł jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 301 725 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa we wsi Stary Jaworów (gmina Jaworzyna Śląska, powiat świdnicki) o powierzchni 0,1573 ha, zabudowana przedwojennym, murowanym domem jednorodzinnym o zabudowie ok. 124 m² oraz budynkiem niemieszkalnym. Cena wywołania wynosi 59 062,50 zł przy oszacowaniu 78 750,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1084 m² położona w Koniakowie w województwie śląskim, składająca się z dwóch działek o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, ogrodzona i uzbrojona w prąd, wodę, szambo oraz punktowe ogrzewanie elektryczne. Na terenie posesji znajdują się utwardzone ciągi piesze, miejsce na ognisko oraz drewniana szopka, a cena wywołania w licytacji wynosi 162 207,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Skolimowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi 503 395,50 zł przy wartości oszacowania 671 194,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny w Bystrzycy Kłodzkiej, o powierzchni użytkowej ok. 60,7 m², położony na działce niespełna 0,1 ha, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowany około 2000 roku. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 33 667 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 22 444,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 125 m² i 5 pokojach, z budynkiem gospodarczym i garażem, położonego w Tworkowie w województwie śląskim. Nieruchomość z lat 30. XX w., z dostępem do wody, ma cenę wywołania 18 761,06 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 2/3 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry, o powierzchni ok. 145 m², z 7 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość położona jest na działce gruntowej w gminie Jeżów Sudecki, a cena wywołania wynosi 157 425 zł.