Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna położona w miejscowości Wydrna w gminie Dydnia, w województwie podkarpackim. Działka wchodzi w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i zostanie sprzedana w drodze publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego.
Na przetargu oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Witryłów, w gminie Dydnia, w województwie podkarpackim. Działka z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa przeznaczona jest do sprzedaży w formie publicznej licytacji ustnej organizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niebocko, w gminie Dydnia, w powiecie brzozowskim (woj. podkarpackie), stanowiącej część Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niebocko, w gminie Dydnia, w województwie podkarpackim. Nieruchomość wchodzi w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i sprzedawana jest w drodze publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niebocko, w gminie Dydnia, w województwie podkarpackim. Działka wchodzi w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i sprzedawana jest w trybie publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Dydnia, w powiecie brzozowskim na Podkarpaciu, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 1970 z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie publicznej, nieograniczonej licytacji ustnej organizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość rolna położona w miejscowości Dydnia, w powiecie brzozowskim na Podkarpaciu, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 1968 z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze publicznej, nieograniczonej licytacji ustnej organizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Dąbrowie, w gminie Dopiewo, w powiecie poznańskim. W skład oferty wchodzą działki o łącznej powierzchni ok. 0,0282 ha, przeznaczone do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.
Lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² położony na I piętrze w kameralnym, przedwojennym budynku wielorodzinnym w Policach składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, a także posiada dużą piwnicę o pow. 15,20 m². Nieruchomość objęta jest pierwszym przetargiem ustnym nieograniczonym i znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz zaplecza handlowo-usługowego.
Na licytacji komorniczej w Namysłowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0780 ha zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m², z piwnicą, poddaszem użytkowym oraz budynkiem niemieszkalnym. Dom z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet) składa się m.in. z kuchni, łazienki, WC i pomieszczeń gospodarczych, a cena wywołania wynosi 275 400 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 145 m² z dodatkowym budynkiem mieszkalnym ok. 50 m², położonego w Raciborzu (dzielnica Markowice) na działce ok. 1573 m². Nieruchomość z 2000 roku, z 5 pokojami, tarasem, kuchnią, łazienką i mediami (woda, gaz, kanalizacja), ma cenę wywołania 238 984 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120,5 m², położony w Hipolitowie w gminie Halinów, na działce ok. 878 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, ok. 25 km od Warszawy i ok. 1 km od stacji kolejowej. Budynek z 2001 r. ma 3 pokoje, balkon i taras, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania wynosi 558 870 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 158 m² w miejscowości Górnica w województwie wielkopolskim, z 8 pokojami, piwnicą, kuchnią i łazienką, wybudowany w 1930 roku. Nieruchomość jest niezamieszkała, wymaga remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 172 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 125,6 m², położonej w Kobyłce w województwie mazowieckim, na działce ok. 613 m² z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dom z lat 60., z mediami (woda, kanalizacja, prąd siłowy, gaz), ma 1 kondygnację, a cena wywołania udziału wynosi 82 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 129 m², położony w miejscowości Modlimowo w województwie zachodniopomorskim. Budynek z 2017 roku, dwukondygnacyjny, wyceniono na 705 000 zł, a cena wywołania wynosi 528 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Starogardzie Gdańskim o powierzchni ok. 172 m², z 5 pokojami, piwnicą, tarasem, balkonem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z lat 80. jest wyceniona na 215 400 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 161 550 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka rolna o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Trzyrzecze w województwie podlaskim. Nieruchomość obciążona jest dożywotnią służebnością osobistą mieszkania, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 74 468,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Resku w województwie zachodniopomorskim, o powierzchni zabudowy 148 m² i użytkowej ok. 132 m², z 6 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem, wybudowany w 2006 roku. Cena wywołania wynosi 530 625 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym gaz, wodę, kanalizację oraz przyłącze siłowe.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 2036 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o metrażu 46,51 m² z budynkiem gospodarczym i garażem, położona we Wrocławiu w rejonie Jarnołtowa. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 546 750 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest duża działka o powierzchni ok. 4 895 m² w miejscowości Chróścice (woj. opolskie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 313 m² oraz osobnym budynkiem garażowym ok. 61 m². Nieruchomość o nieregularnym kształcie ma częściowo przekroczoną granicę działki przy budowie domu, a dojścia i wjazdy prowadzą przez sąsiednią, odrębną nieruchomość; cena wywołania wynosi ok. *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Milanówku (powiat grodziski), zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 100 m², posadowionym na działce ok. 676 m². Budynek z lat 70., położony w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską, ma cenę wywołania 420 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2810 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w Kętach w województwie małopolskim. Działka ma nieregularny kształt, płaski teren z lokalnym obniżeniem przy zbiorniku wodnym, a cena wywołania wynosi 323 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,11 ha zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, położona w Lisowie w województwie śląskim. Nieruchomość wyceniono na 457 500 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 343 125 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² położony w Jastrzębiu-Zdroju, w wieżowcu z lat 70., składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, znajduje się na 9. piętrze i posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 87 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m² (w tym komórka), składający się z 2 pokoi, położony w budynku czteropiętrowym. Cena wywołania wynosi 267 450 zł, a sprzedaży podlega cały lokal stanowiący odrębną nieruchomość.