Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Działka 22-05-2026
618 362 zł
32 zł/m2
Nieruchomość

Olecko, warmińsko-mazurskie

Obiekt Udział % 01-06-2026
52 500 zł
585 zł/m2
Nieruchomość

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obiekt 09-06-2026
243 450 zł
243 450 zł/m2
Nieruchomość

Wadowice, małopolskie

Lokal użytkowy 25-05-2026
435 000 zł
4 360 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Lokal użytkowy 15-06-2026
137 475 zł
1 635 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Przybiernów, zachodniopomorskie

Działka 16-06-2026
4 333 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Wszedzień, kujawsko-pomorskie

Obiekt 21-06-2026
290 250 zł
1 290 zł/m2
Nieruchomość

Czarna Górna, podkarpackie

Dom 18-05-2026
114 975 zł
114 975 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
468 333 zł
6 432 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Łódź, Górna

Mieszkanie 01-06-2026
161 663 zł
5 005 zł/m2
Nieruchomość

Wieliczki, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 03-07-2026
128 000 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Łódź, Bałuty

Mieszkanie 18-05-2026
183 675 zł
4 895 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 16-06-2026
107 733 zł
2 993 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 19-05-2026
132 667 zł
2 054 zł/m2
Nieruchomość

Hrubieszów, lubelskie

Działka 23-05-2026
5 600 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Uchanie, lubelskie

Działka 23-05-2026
47 500 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Uchanie, lubelskie

Działka 23-05-2026
44 000 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Myślice, pomorskie

Działka 17-05-2026
33 100 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Milikowo, pomorskie

Działka 17-05-2026
47 800 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Osieczany, małopolskie

Mieszkanie 23-06-2026
136 500 zł
3 285 zł/m2
Nieruchomość

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % 06-06-2026
182 519 zł
3 236 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Białystok, podlaskie

Mieszkanie 08-06-2026
453 860 zł
6 923 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Białystok, Białostoczek

Mieszkanie 16-06-2026
384 375 zł
7 273 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Strzelce Krajeńskie, lubuskie

Mieszkanie 25-05-2026
202 200 zł
4 101 zł/m2
Nieruchomość

Sokołowo Budzyńskie, wielkopolskie

Mieszkanie 26-05-2026
177 000 zł
2 603 zł/m2
Ustaw alert