Na sprzedaż w drodze przetargu syndyka oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1659 ha, położona w Ogrodzieńcu w powiecie zawierciańskim. Nieruchomość wystawiona jest za cenę minimalną 54 216 zł netto, a szczegóły dotyczące przetargu i dokumentacji dostępne są w regulaminie postępowania.
Przedmiotem oferty jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym w Świdnicy, o układzie trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przedsionkiem i pomieszczeniem gospodarczym, wyposażonym w media oraz ogrzewanie z pieca na opał stały. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie składania pisemnych ofert zakupu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 5,58 ha, położona w Dąbrowie Górniczej, w rejonie podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Tucznawa”. Nieruchomość składa się z kilku działek, z których większość znajduje się w granicach strefy ekonomicznej, a cena wywoławcza w przetargu wynosi *** zł netto.
Niezabudowana działka o powierzchni 1564 m² położona w Siewierzu, na zurbanizowanych terenach niezabudowanych lub w trakcie zabudowy, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 181 410 zł.
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość mieszkaniowa o powierzchni 4520 m², położona w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Błędów. Nieruchomość gminna wystawiona jest z ceną wywoławczą 567 300 zł i wolna jest od obciążeń w księdze wieczystej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Niezabudowana działka o powierzchni 742 m² położona jest w Dąbrowie Górniczej, w rejonie Strzemieszyc Wielkich, z przeznaczeniem jako łąki trwałe. Nieruchomość stanowiąca własność gminy będzie przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 135 440 zł.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntu położona w Pręgowie Górnym, w gminie Kolbudy w powiecie gdańskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość oferowana jest w formie przetargu pisemnego za cenę wywoławczą nie niższą niż 232 872 zł netto (plus ewentualny VAT), a o wyborze oferty decyduje najwyższa cena.
Przedmiotem aukcji jest niezabudowana nieruchomość przemysłowa o powierzchni 2 ha, położona w Brzegu (woj. opolskie), w podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działka przeznaczona jest pod tereny przemysłowe i będzie zbywana w trybie aukcji na rzecz przedsiębiorcy.
Przedmiotem aukcji jest niezabudowana nieruchomość przemysłowa o powierzchni 1,7635 ha, położona w Brzegu (woj. opolskie), na terenie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działka przeznaczona jest pod tereny przemysłowe i będzie zbywana w trybie aukcji organizowanej przez zarządzającego strefą.
Przedmiotem aukcji jest niezabudowana nieruchomość przemysłowa o powierzchni 2 ha, położona w Brzegu (woj. opolskie), na terenie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działka przeznaczona jest pod działalność przemysłową i będzie zbywana w trybie aukcji na rzecz przedsiębiorcy.
Do przetargu syndyka trafiła zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,17 ha w miejscowości Grabin (gm. Niemodlin), z przedwojennym murowanym domem mieszkalnym o ok. 150 m² powierzchni użytkowej, z nieużytkowym poddaszem i bez piwnic. Budynek wymaga uwzględnienia jego wieku i standardu, a udział w pisemnym konkursie ofert wymaga m.in. wpłaty wadium w wysokości 10 400 zł.
Przedmiotem postępowania jest kompleks działek usługowo‑przemysłowych położonych w Łodzi, w dzielnicy Polesie, na terenie osiedla o charakterze usługowo‑przemysłowym. Nieruchomości mają bezpośredni dojazd z dróg publicznych oraz pełne uzbrojenie w miejskie sieci infrastruktury technicznej.
Na sprzedaż w ramach konkursu ofert syndyka wystawiona jest leśna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kowalewo, w gminie Wiśniewo w powiecie mławskim (woj. mazowieckie). Działka ma charakter leśny, bez zabudowy, a sprzedaż odbywa się w trybie postępowania upadłościowego.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu, zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami oraz właściwym rozporządzeniem. Szczegółowe dane dotyczące rodzaju nieruchomości, lokalizacji, metrażu, liczby pomieszczeń, stanu technicznego i ceny nie zostały w podanym fragmencie wskazane.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe informacje dotyczące rodzaju nieruchomości, lokalizacji, powierzchni i ceny zostaną określone w pełnej treści ogłoszenia przetargowego.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 18,44 m² z przynależną piwnicą 12,48 m², położony w budynku wielorodzinnym w Stargardzie. Z nieruchomością związany jest także udział 30/1000 w gruncie działki o powierzchni 859 m².
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość położona w Stargardzie, przeznaczona do zbycia w trybie przetargu zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń, stan techniczny oraz cena wywoławcza, nie zostały w podanym fragmencie ogłoszenia określone.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość położona w Stargardzie, oferowana do zbycia w trybie przetargu zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe informacje dotyczące rodzaju nieruchomości, metrażu, liczby pomieszczeń oraz ceny zostaną określone w pełnej treści ogłoszenia przetargowego.
Na sprzedaż w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,1383 ha, położona w Stargardzie. Cena wywoławcza wynosi 270 000 zł netto plus 23% VAT, wymagane jest wadium w wysokości 27 000 zł.
Niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha położona jest w Stargardzie, w obrębie miejskim, z dogodnym dojazdem i przeznaczeniem pod zabudowę. Działka wystawiona jest w II przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 238 700 zł netto plus 23% VAT oraz obowiązkiem wniesienia wadium.
Niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha położona jest w Stargardzie, w obrębie miejskiej zabudowy, i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 233 600 zł netto plus 23% VAT, wymagane jest wadium w wysokości 23 360 zł.
Do sprzedaży w konkursie ofert przeznaczony jest lokal niemieszkalny o powierzchni 42,54 m², położony w suterenie budynku w Mrągowie, obecnie wykorzystywany na cele mieszkalne. Lokal składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z przedpokojem oraz łazienki z WC, sprzedawany jest w stanie zasiedlonym za cenę nie niższą niż 126 750 zł (wartość oszacowania 169 000 zł).
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest udział 1/4 w nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym w Ciechocinku, na działce o powierzchni 1047 m² i zabudowie 162 m², położonej w atrakcyjnej lokalizacji uzdrowiskowej. Udział można nabyć w trybie naboru ofert z ewentualną licytacją, przy cenie wywoławczej 147 084 zł, stanowiącej 75% wartości oszacowania.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Jora Wielka w gminie Mikołajki na Mazurach. Nieruchomość wyceniono na cenę wywoławczą 596 000 zł netto plus ewentualny VAT.