Do przetargu wystawiona jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,80 ha, położona w miejscowości Ołpiny w gminie Szerzyny, w północno‑wschodniej części miejscowości. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań na rzecz osób trzecich.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,3975 ha, położona w miejscowości Niewolno w gminie Trzemeszno, w powiecie gnieźnieńskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 558 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 390 600 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 52,78 m² położony jest w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, i sprzedawany jest w drodze licytacji publicznej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 578 000 zł, a cena wywoławcza 433 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal niemieszkalny o powierzchni 38,87 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 307 000 zł, cena wywoławcza 230 250 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 30 700 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,51 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa lokalu wynosi 454 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 340 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal niemieszkalny o powierzchni 36,54 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 72 000 zł, a cena wywoławcza 54 000 zł.
Na przetargu oferowana jest gminna działka o powierzchni 23 m² w Jaworznie, zabudowana garażem, zlokalizowana w rejonie ulicy w dzielnicy Górników z „Danuty”. Z prawem własności garażu związane jest oddanie w użytkowanie wieczyste udziału 1/63 w sąsiedniej działce o powierzchni 1 506 m².
Na przetargu oferowana jest gminna działka o powierzchni 21 m² w Jaworznie, zabudowana garażem, wraz z udziałem w użytkowaniu wieczystym gruntu wspólnego. Nieruchomość znajduje się w zabudowie garażowej i przeznaczona jest do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Na przetarg wystawiona jest zabudowana działka gminna o powierzchni 572 m², położona w Jaworznie w rejonie głównej ulicy miasta. Nieruchomość stanowi teren inwestycyjny przeznaczony do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka gminna o powierzchni 24 m², położona w Jaworznie w rejonie głównej alei miasta. Nieruchomość wraz z udziałem w działce drogowej (1/117) ma cenę wywoławczą 17 660 zł netto.
Przedmiotem V przetargu ustnego nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Ostrówce, w obrębie ewidencyjnym Rozalinowo-Piastowo, z budynkiem mieszkalnym zaadaptowanym ze starej szkoły podstawowej. Wolnostojący, piętrowy budynek z poddaszem do adaptacji i częściowym podpiwniczeniem znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej, rekreacyjno-letniskowej oraz ośrodka wypoczynkowego przy jeziorze Ostrowieckim.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni ok. 0,225 ha, położoną w miejscowości Ścięgny w gminie Podgórzyn, wraz z udziałem w drodze/dojeździe. Jest to I przetarg ustny nieograniczony, z ceną wywoławczą 367 500 zł.
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,64 ha, stanowiąca grunty rolne zabudowane. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w trybie postępowania egzekucyjnego/przetargowego, co może stwarzać możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 50,6 m², położonym na I piętrze budynku w Skwierzynie (woj. lubuskie), składającym się z 2 pokoi oraz kuchni. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 72 720 zł przy sumie oszacowania 109 080 zł.
Na sprzedaż w trybie ofertowym nieruchomość gruntowa zabudowana domem w zabudowie półzwartej, składającym się z dwóch pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki z WC, o stanie technicznym określonym jako niekorzystny. Działka o przeznaczeniu mieszkaniowym uzbrojona jest w prąd, wodę, kanalizację (zbiornik bezodpływowy) oraz c.o. na opał stały i posiada dostęp do drogi publicznej, w odległości ok. 800 m od drogi asfaltowej.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego gruntu w Gołdapi w centrum miasta, zabudowanego budynkiem biurowym o powierzchni zabudowy 78 m² oraz garażami o konstrukcji metalowej na działce o powierzchni 0,0519 ha. Nieruchomość oferowana jest do nabycia od syndyka w trybie ofertowym za cenę nie niższą niż 133 500 zł netto (75% wartości oszacowania 178 000 zł), powiększoną o ewentualny podatek VAT.
Na sprzedaż w drodze postępowania upadłościowego udział 6/324 w prawie własności gruntowej nieruchomości o łącznej powierzchni 0,97 ha, położonej w miejscowości Czaple w gminie Stężyca (woj. pomorskie). Cena wywoławcza udziału wynosi 5 800 zł.
Przedmiotem sprzedaży w trybie z wolnej ręki jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,7 ha w Jankowie Przygodzkim (gmina Przygodzice), obejmująca działkę ok. 6100 m² z jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi w bardzo złym stanie technicznym oraz dwie mniejsze działki stanowiące rowy. Teren jest częściowo ogrodzony, zaniedbany i od lat nieużytkowany, z dostępem do mediów (woda, prąd, kanalizacja w ulicy, gaz).
Przedmiotem przetargu jest leśna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kowalewo, w gminie Wiśniewo w powiecie mławskim, w województwie mazowieckim. Działka ma charakter leśny, co sprzyja inwestycji o przeznaczeniu rekreacyjnym lub jako lokata kapitału.
Przedmiotem przetargu syndyka jest nieruchomość gruntowa rolna położona w miejscowości Kowalewko, w gminie Strzegowo w powiecie mławskim, w województwie mazowieckim. Działka ma charakter rolny, bez zabudowy mieszkalnej, stanowi własność osoby fizycznej w upadłości i jest sprzedawana w trybie konkursu ofert.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 6/324 w prawie własności gruntowej nieruchomości o łącznej powierzchni 0,97 ha, położonej w miejscowości Czaple w gminie Stężyca w województwie pomorskim. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w trybie postępowania upadłościowego, z ceną wywoławczą 5 800 zł.
Na sprzedaż w konkursie ofert lokal niemieszkalny w suterenie budynku w Mrągowie o powierzchni 42,54 m², składający się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z przedpokojem oraz łazienki z WC, obecnie wykorzystywany jako mieszkanie. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie zasiedlonym, jako udział w prawie własności lokalu, za cenę nie niższą niż 126 750 zł (3/4 wartości oszacowania 169 000 zł).
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 0,10 ha, położona w centralnej części wsi Rogoż w gminie Wisznia Mała, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów niezabudowanych. Nieruchomość ma dojazd drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowana jest wolnostojąca nieruchomość mieszkalna w Stęszewie o powierzchni całkowitej ok. 193,5 m² z poddaszem użytkowym, piwnicą pod tarasem oraz oddzielnym garażem ok. 24,4 m², posadowiona na w pełni uzbrojonej działce. Dom z 2006 roku, w technologii tradycyjnej, składa się z przestronnego salonu z jadalnią, kuchni, kilku pokoi i dwóch łazienek, a oferty zakupu należy składać w formie przetargu/konkursu ofert prowadzonego przez syndyka.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Podkrajewo, w gminie Wiśniewo, w powiecie mławskim w województwie mazowieckim. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki ewidencyjne, stanowiące grunt o charakterze inwestycyjnym lub rolnym, z pełną dokumentacją księgi wieczystej.