Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m² (w tym piwnica) w Strzegomiu, w budynku z lat 70., na 4. piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Lokal z kuchnią, WC oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet) ma cenę wywołania 152 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m², położone na trzecim piętrze bloku z lat 80. w Chrzanowie, z balkonem i piwnicą. Lokal w prawie własności, z dostępem do mediów (m.in. gaz, kanalizacja, światłowód), ma cenę wywołania 277 326,75 zł.
Kawalerka o powierzchni 19,89 m² położona na parterze bloku z lat 70. w Bydgoszczy, składająca się z pokoju, kuchni i łazienki, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 104 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,05 m², położone na 1. piętrze budynku w miejscowości Stowięcino w gminie Główczyce (woj. pomorskie), z przynależną piwnicą i garażem o łącznej powierzchni 27,80 m². Lokal jest wykończony, w stanie używanym, z kuchnią w stałej zabudowie, wykafelkowaną łazienką i panelami w pokojach, a cena wywołania w licytacji wynosi 113 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 72 m², położone w budynku z lat 80., składające się z 4 pokoi, z balkonem i piwnicą, na 4. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, z pełnymi mediami. Cena wywołania wynosi 334 500 zł, przy oszacowaniu 446 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 38,6 m² z aneksem kuchennym, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz komórką lokatorską, położona w Jeleniej Górze w budynku z 2010 roku na 1. piętrze. Lokal stanowiący pełną własność wyceniono na 290 300 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 217 725 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 79,26 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w Kozach w województwie śląskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w stanie średnim, wymagający częściowego remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe, a cena wywołania wynosi 227 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 30,6 m² w Warszawie (dzielnica Wola), położone w budynku z 2012 roku na wyższej kondygnacji, składające się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, hallu oraz łazienki z WC i balkonu. Lokal w prawie własności ma cenę wywołania 441 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,4 m², położony na parterze niskiego budynku z lat 60., składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą (łącznie 42,6 m²). Nieruchomość w zabudowie wielorodzinnej ma cenę wywołania 126 525 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 99,55 m² z przynależnymi budynkami gospodarczymi we Wschowie (miejscowość Konradowo), w budynku dwulokalowym z dojazdem drogą utwardzoną. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, posiada nowy kocioł na pellet z 2024 r., a cena wywołania wynosi 156 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m², położone na 1. piętrze w nowym (2019 r.) budynku wielorodzinnym w miejscowości Cedzyna koło Kielc, w otoczeniu terenów leśnych. Lokal z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i dużym balkonem ma cenę wywołania 317 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m² w budynku czterolokalowym w Julianowie koło Piaseczna, z dostępem do mediów oraz pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość z 1999 r. znajduje się na ogrodzonej działce z boksami garażowymi, a cena wywołania wynosi 370 350 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,30 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową. Lokal wyceniono na 350 100 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 262 575 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o powierzchni 0,0991 ha zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 35 m², położonej w miejscowości Młyniec II w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z mediami (siła, kanalizacja), wybudowana ok. 1906 r., ma cenę wywołania 4 583,33 zł w licytacji elektronicznej komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest parterowy dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym o powierzchni użytkowej ok. 104 m², położony w Brzezinach w województwie łódzkim, na ogrodzonej działce o powierzchni 806 m². Nieruchomość z półotwartą kuchnią, salonem przechodnim, dwoma pokojami oraz łazienką z WC jest w pełni uzbrojona w media miejskie, ogrzewana piecem na paliwo stałe (z ogrzewaniem podłogowym w jednym pokoju), a cena wywołania w licytacji wynosi 266 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 266,4 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m² z mediami (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków). Nieruchomość z 2008 roku ma 2 kondygnacje, 6 pokoi, balkon i taras, a cena wywołania wynosi 611 333,33 zł.