Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,9 m², położone w miejscowości Cielądz w województwie łódzkim, na parterze budynku, z trzema pokojami, osobną kuchnią, łazienką i WC. Lokal ma okna o ekspozycji wschód–zachód, balkon i loggię, stolarkę okienną PCV oraz drzwi antywłamaniowe, a cena wywołania wynosi 116 416 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Na licytacji komorniczej w Kaliszu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 35 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 225 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 157,01 m² w Chrzanowie, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczeń gospodarczych na parterze oraz trzech pomieszczeń strychowych. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 92 730 zł.
Na pierwszej licytacji komorniczej w Legionowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,9 m² z piwnicą, składający się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wyceniono łącznie na 279 600 zł, a cena wywołania wynosi 209 700 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 31,8 m², położonej na szóstym piętrze bloku w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. Lokal mieszkalny przeznaczony na cele mieszkaniowe ma cenę wywołania 279 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w Łęczycy, na trzecim piętrze bloku z balkonem typu loggia, składające się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal w stanie średnim, do remontu (poza jednym odświeżonym pokojem), stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 208 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 46,86 m², położonym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Łódź-Widzew, a cena wywołania udziału wynosi 191 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/35 w lokalu mieszkalnym w budynku wielorodzinnym w Krakowie (dzielnica Krowodrza), położonym w strefie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Udział obciążony jest dożywotnim i bezpłatnym prawem użytkowania, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 33 357,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,7 m², położony w okolicach Oławy, w budynku z lat 50., na 2. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 70 362 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 29 m², położonym w miejscowości Rumsko w województwie pomorskim, w budynku dwukondygnacyjnym. Kawalerka z dostępem do kanalizacji i wody wystawiona jest na licytację elektroniczną, z ceną wywołania 43 350 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 500 m² zabudowana wolnostojącym domem rekreacyjnym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym, położona w Kopalinie w gminie Choczewo (woj. pomorskie). Nieruchomość o średnim standardzie wykonania, z zagospodarowaną zielenią, ma cenę wywołania 339 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Ostrowiec w okolicach Wałcza (woj. zachodniopomorskie). Cena wywołania udziału wynosi 78 342 zł, a licytacja odbędzie się stacjonarnie w maju 2026 roku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 145 m² z dodatkowym budynkiem przeznaczonym na cele mieszkaniowe (ok. 50 m²), położonego w Raciborzu (dzielnica Markowice) na działce ok. 1573 m². Nieruchomość z 2000 roku, z 5 pokojami, tarasem, kuchnią, łazienką i WC, uzbrojona w wodę, kanalizację i gaz, ma cenę wywołania 238 984 zł.
Na licytacji komorniczej w Raciborzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności działki o pow. 0,1573 ha, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o pow. zabudowy 145 m² (ok. 5 pokoi) oraz dodatkowym budynkiem niemieszkalnym zaadaptowanym na cele mieszkaniowe o pow. 50 m². Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda), wybudowana ok. 2000 r., położona jest w dzielnicy domów jednorodzinnych, a cena wywołania udziału wynosi 238 984 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o dwóch kondygnacjach, wybudowany ok. 1970 r., położony w miejscowości Śniadowo w województwie podlaskim, z piwnicą, tarasem oraz dostępem do wody, kanalizacji i siły. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 295 333,33 zł przy wartości oszacowania 443 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Wiśle oferowany jest udział 1/2 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 171 m², położonym na działce ok. 1000 m², z pełnym uzbrojeniem w media. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z 6 pokojami, kuchnią i dwiema łazienkami ma cenę wywołania 204 664 zł.
Na licytacji komorniczej w Mogilnie oferowany jest udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym typu „klocek” o powierzchni ok. 121 m², z czterema pokojami, położonym w zabudowie miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 99 273 zł przy oszacowaniu 132 364 zł.
Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 154 m², położony w Skorzewie na działce ok. 1000 m², z piwnicą, poddaszem w stanie surowym zamkniętym oraz zabudową towarzyszącą (wiata garażowa, domek drewniany). Nieruchomość o 2 pokojach, z mediami (woda, kanalizacja), stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 210 500 zł.