Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,30 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową. Lokal wyceniono na 350 100 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 262 575 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o powierzchni 0,0991 ha zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 35 m², położonej w miejscowości Młyniec II w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z mediami (siła, kanalizacja), wybudowana ok. 1906 r., ma cenę wywołania 4 583,33 zł w licytacji elektronicznej komorniczej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest parterowy dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym o powierzchni użytkowej ok. 104 m², położony w Brzezinach w województwie łódzkim, na ogrodzonej działce o powierzchni 806 m². Nieruchomość z półotwartą kuchnią, salonem przechodnim, dwoma pokojami oraz łazienką z WC jest w pełni uzbrojona w media miejskie, ogrzewana piecem na paliwo stałe (z ogrzewaniem podłogowym w jednym pokoju), a cena wywołania w licytacji wynosi 266 850 zł.
Na licytacji komorniczej w Gniewie oferowany jest wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 767,14 m² (w tym część mieszkalna, piwnica, pomieszczenia niemieszkalne i gospodarcze) z 1978 roku, położony na kilku działkach o łącznej powierzchni ok. 0,45 ha, z pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 338 066,67 zł przy oszacowaniu 507 100,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 266,4 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m² z mediami (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków). Nieruchomość z 2008 roku ma 2 kondygnacje, 6 pokoi, balkon i taras, a cena wywołania wynosi 611 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Starych Budkowicach (woj. opolskie), zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 257 m² na działce ok. 862 m². Cena wywołania wynosi 555 750 zł za dom oraz udział 1/2 w prawie własności sąsiedniej działki, przy łącznej sumie oszacowania 741 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gierałtowicach oferowany jest wolnostojący, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 189,5 m², całkowicie podpiwniczony, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Nieruchomość z 1980 r. (z dobudową z 1997 r.) jest uzbrojona w media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) i posiada instalacje: wod.-kan., elektryczną, c.o. na olej oraz ciepłą wodę z bojlera, a cena wywołania wynosi 236 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2215 m² w miejscowości Fletnowo (woj. kujawsko-pomorskie), z parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 96 m² oraz budynkiem garażowo-gospodarczym. Cena wywołania wynosi 214 875 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m², położony w Morzewie (gmina Kaczory) na działce 0,16 ha, z 3 pokojami, łazienką, kuchnią, tarasem oraz wiatą garażową i wiatą na opał. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) ma cenę wywołania 338 735,66 zł i obciążona jest prawem dożywotniego korzystania przez wskazane osoby.
Na licytacji komorniczej we Wschowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,81 ha, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 95 m² z trzema pokojami, kuchnią, łazienką i zapleczem gospodarczym po częściowej rozbudowie sprzed ok. 5 lat. Na działce znajdują się także budynki gospodarcze z częścią warsztatowo-garażową i piwnicą, a cena wywołania wynosi 73 837,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 428 m² w Warszawie (Praga-Południe), zabudowana trzykondygnacyjnym domem w zabudowie bliźniaczej z piwnicą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 218 m², z ogrodem zimowym i tarasem. Nieruchomość składa się z kilku pokoi, kuchni, pomieszczeń gospodarczych oraz kotłowni, jest ogrodzona, a cena wywołania wynosi ***,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni ok. 1086 m² w Skarżysku-Kamiennej, zabudowanej wolnostojącym murowanym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 203 m² z piwnicą oraz mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła). Na terenie posesji znajduje się także murowany budynek garażowo-gospodarczy z częścią przeznaczoną na pobyt ludzi o powierzchni ok. 99 m², a cena wywołania udziału wynosi 349 350 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w Chełmcu koło Nowego Sącza, w województwie małopolskim. Cena wywołania udziału wynosi 366 000 zł, a nieruchomość jest sprzedawana w drodze licytacji komorniczej.
W Poddębicach ogłoszono przetarg na ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności mieszkania o powierzchni 45,6 m², położonego na IV piętrze bloku, składającego się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal wyceniono na 287 000 zł jako cenę wywoławczą, a z mieszkaniem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na sprzedaż w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego oferowana jest działka nr 70/36 położona w miejscowości Szafarnia na terenie gminy Kurzętnik. Nieruchomość gruntowa stanowi własność gminy i przeznaczona jest do nabycia w trybie przetargowym.
Na sprzedaż w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego oferowana jest działka nr 1805 położona w miejscowości Kurzętnik. Nieruchomość gruntowa stanowi własność gminy i przeznaczona jest do nabycia w trybie przetargowym, szczegóły dotyczące ceny i parametrów działki określa ogłoszenie wójta gminy.