Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,2257 ha, położona w miejscowości Sieniawa w gminie Łagów (woj. lubuskie). Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, a cena wywoławcza wynosi 234 700 zł.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,0323 ha, położony w miejscowości Długoszyn w gminie Sulęcin (woj. lubuskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 5 000 zł, a przetarg zaplanowano na 9 czerwca 2026 r.
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,1130 ha, położona w miejscowości Siemysłów w gminie Domaszowice (woj. opolskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 64 000 zł, a przetarg zaplanowano na 8 czerwca 2026 r.
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość gruntowa nierolna o powierzchni 0,1130 ha, położona w miejscowości Siemysłów w gminie Domaszowice (woj. opolskie). Cena wywoławcza działki wynosi 64 000 zł, a przetarg zaplanowano na 8 czerwca 2026 r.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,0500 ha, położona w miejscowości Małki w gminie Bobrowo, w województwie kujawsko-pomorskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 5 600 zł, z wadium 600 zł i minimalnym postąpieniem 100 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 2/3 udziału w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze bloku na osiedlu w Stargardzie, składającym się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 218 250 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 75 m² (na podstawie ceny oszacowania) położony jest w Wieruszowie w województwie łódzkim, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 340 875 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,6 m², położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, składający się z pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym, z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 335 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,61 m², położony na parterze niskiego budynku z 2007 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, WC oraz loggii. Mieszkanie w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w.u., domofon), ma cenę wywołania 389 191,33 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 69 m², położony w budynku wielorodzinnym w Nowej Soli, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 114 633,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom w zabudowie bliźniaczej w Straszynie o powierzchni 84 m², z 4 pokojami, wybudowany w 2013 roku, z łazienką, osobnym WC, balkonem i pomieszczeniem gospodarczym, na działce ok. 453 m², z mediami: gaz, woda i kanalizacja. Nieruchomość w prawie własności, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej (dojazd przez działki dojazdowe i służebność gruntową), objęta licytacją komorniczą z ceną wywołania ok. 600 700 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 250 m², położony w Poniatowie w województwie łódzkim, na działce o powierzchni ok. 0,10 ha, z tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 2000 roku. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd i kanalizację do szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 913 500 zł.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Popów w województwie śląskim wystawiona jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1828 ha z wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (pow. zabudowy 81 m²) oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 203 666,67 zł przy sumie oszacowania 305 500,00 zł.
Na licytację elektroniczną trafiła nieruchomość gruntowa w Częstochowie (woj. śląskie) o powierzchni 0,0998 ha, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 190 m². Cena wywołania wynosi 751 050 zł, a oględziny nieruchomości zaplanowano w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni ok. 0,0666 ha położona we Wrocławiu, w spokojnej okolicy z przewagą kameralnej zabudowy jednorodzinnej i punktów usługowych. Nieruchomość położona jest ok. 6,5 km na południe od centrum miasta, a cena wywołania w licytacji wynosi *** zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.