Syndyk sprzeda mieszkanie

Nieruchomość

Ropczyce, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 26-09-2026
Pow.: 80,10 m2
58 704 zł
733 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 37,20 m2
130 200 zł
3 500 zł/m2
Nieruchomość

Narkowy, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 33,00 m2
77 770 zł
2 357 zł/m2
Nieruchomość

Rekowo Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
22 300 zł
360 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
60 790 zł
980 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-26%

Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 59,00 m2
528 000 zł
8 949 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 90,00 m2
17 420 zł
194 zł/m2
Nieruchomość

Brzeźno Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 76,00 m2
6 895 zł
91 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,00 m2
546 000 zł
13 317 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 52,00 m2
596 445 zł
11 470 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 36,50 m2
375 200 zł
10 279 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Kopernika

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 45,00 m2
115 200 zł
2 560 zł/m2
Nieruchomość

Popielewo, Stare Miasto

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 42,31 m2
32 280 zł
763 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 36,50 m2
375 200 zł
10 279 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, Stogi

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 4,00 m2
281 000 zł
70 250 zł/m2
Nieruchomość

Ozimek, opolskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 81,60 m2
178 000 zł
2 181 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 64,00 m2
84 400 zł
1 319 zł/m2
Nieruchomość

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % 04-09-2026
Pow.: 34,00 m2
42 000 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 54,80 m2
183 500 zł
3 349 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
144 750 zł
144 750 zł/m2
Nieruchomość

Radom, Gołębiów I

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 53,00 m2
248 800 zł
4 694 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 53,83 m2
607 871 zł
11 292 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 47,00 m2
150 831 zł
3 209 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Wiązów, dolnośląskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 57,80 m2
100 000 zł
1 730 zł/m2
Nieruchomość

Krępa Słupska, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 86,81 m2
493 000 zł
5 679 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.