Przetargi nieruchomości
Skibno, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu. Szczegółowe informacje dotyczące parametrów, przeznaczenia i ceny nieruchomości nie zostały podane w opisie.
Resko, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu, przeznaczona do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Oferty można składać do 5 października 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na 6 października 2026 r.
Runowo Pomorskie, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu, przeznaczona do sprzedaży w trybie ofertowym. Oferty można składać do 5 października 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na 6 października 2026 r.
Różańsko, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość przeznaczona do sprzedaży w trybie ofertowym.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana nr 4/6 położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Uczestnictwo w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium w pieniądzu w wyznaczonym terminie.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Uczestnictwo w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla osób zainteresowanych zakupem gruntu w mieście.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Uczestnictwo w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium w pieniądzu w wyznaczonym terminie.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt niezabudowany, odpowiedni pod inwestycję zgodnie z miejscowym planem lub warunkami zabudowy.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana nr 11/10 położona jest w Białogardzie, w granicach miasta, i przeznaczona została do zbycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę lub lokatę kapitału.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Białogardzie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt niezabudowany, odpowiedni pod inwestycję zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Białogard, zachodniopomorskie
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość położona w Białogardzie. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń czy stan techniczny, nie zostały w podanym fragmencie opisu określone.
Białogard, zachodniopomorskie
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość przeznaczona do sprzedaży. Szczegółowe informacje o rodzaju nieruchomości, metrażu, układzie pomieszczeń i cenie nie zostały w podanym fragmencie ogłoszenia określone.
Białogard, zachodniopomorskie
Działka nr 524 położona w Białogardzie została przeznaczona do nabycia w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży nieruchomości gruntowej, bez podania szczegółowych parametrów takich jak powierzchnia czy cena wywoławcza.
Dobrzany, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert wystawiono działkę zabudowaną domem jednorodzinnym w Dobrzanach w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 445 000 zł, a udział w postępowaniu wymaga wpłaty wadium w wysokości 45 000 zł.
Darłowo, zachodniopomorskie
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1226 ha położona jest w rejonie Darłowa, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ma charakter nierolny. Działka jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 185 401 zł.
Darłowo, zachodniopomorskie
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1579 ha położona w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim, przeznaczona jest w miejscowym planie jako teren nierolny. Działka wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 214 734 zł, wyznaczonym na 21.09.2026 r.
Darłowo, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1220 ha położona w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 184 500 zł.
Darłowo, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1605 ha położona w okolicach Darłowa, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 218 241 zł.
Ostrowiec, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1205 ha położona jest w miejscowości Ostrowiec w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie) i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość stanowi udział w gruncie i jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 102 320 zł.
Ostrowiec, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1205 ha położona w miejscowości Ostrowiec w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość stanowiąca udział w gruncie jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 109 600 zł.
Ostrowiec, zachodniopomorskie
Nieruchomość gruntowa nierolna o powierzchni 0,1710 ha położona jest w miejscowości Ostrowiec w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie) i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka sprzedawana jest w trybie przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 133 360 zł.
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,3400 ha położona jest w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do zbycia w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 76 960 zł, wyznaczonym na 21.09.2026 r.
Ostrowiec, zachodniopomorskie
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,1934 ha położona jest w miejscowości Ostrowiec w gminie Dębno, w województwie zachodniopomorskim, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka (udziały) przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 126 560 zł.
Ostrowiec, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1215 ha położona w miejscowości Ostrowiec w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 96 800 zł.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie