Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym. Cena wywołania wynosi 44 475 zł, a z lokalem związany jest udział 250/1000 w nieruchomości wspólnej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Szczecinku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy sumie oszacowania 97 950,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m², położony w miejscowości pod Szczecinkiem w województwie zachodniopomorskim, składający się z 8 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 114 400 zł przy sumie oszacowania 171 600 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 27 525 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość została oszacowana na 313 300 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 208 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 0,1100 ha położona w miejscowości Łubowo w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy sumie oszacowania 277 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 197 m² (całkowitej ok. 304 m²), położony na działce o pow. 0,15 ha w okolicach Kamienia Pomorskiego, w zabudowie wiejskiej. Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, a cena wywołania w licytacji wynosi 994 780 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość w miejscowości Mirotki (gmina Polanów, powiat koszaliński) o łącznej powierzchni zabudowy 158,49 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dodatkowe budynki mieszkalne, garażowe, gospodarcze i przemysłowe na ogrodzonej działce ok. 0,49 ha z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej, rolniczo-leśnej okolicy, z mediami w postaci studni głębinowej i szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 913,33 zł.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana w ewidencji, lecz faktycznie zabudowana nieruchomość gruntowa w Myśliborzu, obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni 0,7655 ha z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 260,5 m². Budynek mieszkalny jest formalnie w trakcie procesu budowlanego (brak zgłoszenia zakończenia budowy lub pozwolenia na użytkowanie) i obecnie pozostaje niezamieszkany.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego udział w działce rolnej o powierzchni 0,0486 ha, położonej w gminie Cedynia w powiecie gryfińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 8 500 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,9336 ha, położony w miejscowości Stare Objezierze w gminie Moryń, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 144 000 zł, a przetarg zaplanowano na 3 czerwca 2026 r.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m² w Kołobrzegu, w niskiej zabudowie wielorodzinnej, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku z mediami (woda, gaz, kanalizacja, prąd, c.o. z pieca gazowego), a cena wywołania wynosi 348 975 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 2,4468 ha, położona w miejscowości Golce w gminie Wałcz, z przewagą łąk i wód powierzchniowych, przeznaczona w studium pod tereny rolne. Cena wywoławcza działki wynosi 307 000 zł, a licytacja odbędzie się w urzędzie gminy.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 0,13 ha we wschodniej części miejscowości Szwecja w gminie Wałcz, przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 84 000 zł netto plus VAT, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wysokości 10 000 zł.
Nieruchomość niezabudowana położona w miejscowości Łazy przeznaczona jest do sprzedaży w drodze IV przetargu ustnego nieograniczonego. Działka wystawiona jest z ceną wywoławczą 300 000 zł, a licytacja odbędzie się w czerwcu 2026 roku.