Przetargi nieruchomości
Dygowo, zachodniopomorskie
Na licytacji elektronicznej wystawiony jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 52,17 m², położony na parterze w miejscowości Dygowo w województwie zachodniopomorskim. Do mieszkania przynależą pomieszczenia o łącznej powierzchni 34,10 m² (piwnica i pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 61 500 zł.
Zagórze, zachodniopomorskie
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Zagórze w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 53,31 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i wiatrołapu na parterze, z ceną wywołania 107 250 zł. Dodatkowo w zaadaptowanym strychu urządzono 2 pokoje i przedpokój (ok. 32,7 m²), a do lokalu przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze.
Karsno, zachodniopomorskie
Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 55,1 m², położonym w miejscowości Karsno w województwie zachodniopomorskim, na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z aneksem, łazienki, WC oraz pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania udziału wynosi 46 666,67 zł.
Cerkwica, zachodniopomorskie
Na licytacji elektronicznej wystawiony jest udział w lokalu mieszkalnym o powierzchni 56,65 m², położonym w miejscowości Cerkwica, na ostatnim piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i kotłowni, ma doprowadzone media i centralne ogrzewanie, a jego stan oceniono jako dobry, wymagający jedynie odświeżenia; cena wywołania wynosi 125 475 zł.
Szczecin, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony jest w centrum Szczecina, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji, a cena wywołania wynosi 579 000 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Pełczyce, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu. Oferty można składać do 28.09.2026 r., a otwarcie ofert zaplanowano na 29.09.2026 r.
Szczecin, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w ramach pisemnego konkursu ofert lokal mieszkalny w Szczecinie o powierzchni 53,83 m², składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną komórką lokatorską 2,76 m² oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 607 871 zł netto, z obowiązkiem wpłaty wadium 60 787,10 zł.
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Na licytacji elektronicznej wystawiony jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 60,1 m² z aneksem kuchennym, łazienką i komórką lokatorską, położony na 1. piętrze budynku z 2007 roku w Kołobrzegu. Cena wywołania wynosi 454 575 zł, a lokal posiada pełne uzbrojenie w media (woda, gaz, kanalizacja, siła).
Jezierzyce, zachodniopomorskie
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52 m² w miejscowości Rąbino (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada instalacje: elektryczną, wodną i kanalizacyjną, a cena wywołania wynosi 96 933,33 zł.
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny w Kołobrzegu, położony w rejonie ulicy Gryfitów, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu. Mieszkanie można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu, a udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Międzyzdroje, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 35,4 m² położony w Międzyzdrojach, na drugim piętrze budynku w rejonie promenady, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju i posiada balkon. Nieruchomość stanowi przedmiot nabycia w trybie przetargowym lub licytacyjnym.
Koszalin, zachodniopomorskie
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,45 m², położonym na 3. piętrze czteropiętrowego budynku w Koszalinie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, łazienki i kuchni, a cena wywołania wynosi 36 875 zł.
Szczecin, Prawobrzeże
Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy o zabudowie mieszkaniowej, z dostępem do infrastruktury miejskiej.
Świnoujście, zachodniopomorskie
Mieszkanie o powierzchni 56,4 m² położone w Świnoujściu na osiedlu Platan, składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, znajduje się w budynku z 2010 roku i jest sprzedawane wraz z wyposażeniem. W ramach oferty z wolnej ręki dostępny jest także udział w hali garażowej z miejscem postojowym, a cena wywoławcza wynosi 670 625 zł netto za lokal mieszkalny oraz 40 000 zł netto za udział w garażu.
Dolice, zachodniopomorskie
Na licytacji elektronicznej wystawione jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1 m², położone w Dolicach w budynku z lat 70., na 1. piętrze niskiego bloku. Lokal składa się z pokoi, kuchni i łazienki, a cena wywołania wynosi 11 000,25 zł.
Dolice, zachodniopomorskie
Mieszkanie o powierzchni 40,1 m² położone w Dolicach, na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal położony jest w spokojnej okolicy z zabudową mieszkaniową i dostępem do infrastruktury, a jego cena wywołania w licytacji wynosi 5 499,75 zł.
Dolice, zachodniopomorskie
Mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 40,1 m² położone na 1. piętrze niskiego bloku w Dolicach, w spokojnej okolicy z zabudową mieszkaniową i dobrą infrastrukturą (m.in. szkoła, sklepy, obiekty sportowe). Lokal z kuchnią i łazienką stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 11 000,25 zł.
Dolice, zachodniopomorskie
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1 m² położone na 1. piętrze w miejscowości Dolice, w niskim bloku z lat 70., z kuchnią i łazienką oraz udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy z zabudową mieszkaniową i dobrą infrastrukturą, a cena wywołania w licytacji wynosi 33 000 zł.
Dolice, zachodniopomorskie
Mieszkanie o powierzchni 40,1 m² położone w Dolicach, na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy z zabudową mieszkaniową i dobrą infrastrukturą, a jego cena wywołania w licytacji wynosi 5 499,75 zł.
Kamica, zachodniopomorskie
Mieszkanie o powierzchni 48,8 m² położone w miejscowości Kamica w budynku wielorodzinnym typu czworak, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i spiżarki, zlokalizowane na parterze budynku z lat przedwojennych. Lokal po częściowym remoncie (okna PCV, panele, terakota, glazura), ogrzewany piecykiem na paliwo stałe, z dostępem do wody, kanalizacji i siły, oferowany w trybie licytacji z ceną wywołania 96 984 zł.
Sławno, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 24 466,67 zł.
Szczecinek, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, przeznaczony jest do nabycia w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 65 300 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Skrobotowo, zachodniopomorskie
Mieszkanie o powierzchni 55,30 m² położone w Skrobotowie, na pierwszym piętrze budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, schowka i przedpokoju, przeznaczone jest na cele mieszkalne. Lokal wystawiony jest na licytację elektroniczną, a cena wywołania wynosi 102 276 zł.
Szczecin, zachodniopomorskie
Lokal mieszkalny w centrum Szczecina, w kamienicy przy jednej z głównych ulic, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu pisemnego. Oferta może zainteresować osoby szukające mieszkania w śródmiejskiej lokalizacji z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej.
Stargard, zachodniopomorskie
Nieruchomość przeznaczona jest do zbycia w trybie przetargu, zgodnie z przepisami o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń czy cena wywoławcza, nie zostały w podanym fragmencie określone.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie