Na przetarg wystawiono niezabudowane działki gruntowe w miejscowości Czepino koło Gryfina, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażami. Z nieruchomościami związany jest udział w działce stanowiącej drogę wewnętrzną, a sprzedaż nastąpi w formie ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w miejscowości Czepino koło Gryfina, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażami. Z nieruchomością związany jest udział w działce stanowiącej drogę wewnętrzną, a sprzedaż nastąpi w formie ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Na przetargu wystawiono niezabudowane działki budowlane w miejscowości Czepino koło Gryfina, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażami. Nabywca uzyska również udział w działce stanowiącej drogę wewnętrzną, a nieruchomości sprzedawane są w trybie ustnego przetargu nieograniczonego.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,40 m², położony w miejscowości Kołbacz w gminie Stare Czarnowo (woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie znajduje się w budynku wielolokalowym, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 28 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0841 ha, zabudowana wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym o powierzchni zabudowy 133 m², położona w miejscowości Glinna w gminie Stare Czarnowo (powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość stanowi własność gminy w zakresie budynku oraz użytkowania wieczystego gruntu i jest przeznaczona do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Stare Czarnowo, w gminie Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim (woj. zachodniopomorskie). Działka przeznaczona jest do nabycia w piątym przetargu, z wymaganym wadium w wysokości 34 000 zł.
Przedmiotem ósmego przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,0809 ha, położona w miejscowości Stare Czarnowo w powiecie gryfińskim, w województwie zachodniopomorskim. Działka stanowi własność gminy i jest przeznaczona do nabycia w drodze przetargu z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 16 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1532 ha, położona w obrębie Kołowo w gminie Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim w województwie zachodniopomorskim. Działka będzie sprzedawana w drodze ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,0984 ha, położona w obrębie Kołowo w gminie Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 0,1783 ha, położone w obrębie Kołowo w gminie Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim (woj. zachodniopomorskie). Działki przeznaczone są do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawione są niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 0,1635 ha, położone w miejscowości Kołowo w gminie Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim (woj. zachodniopomorskie). Udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze kamienicy z 1928 roku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z przynależną piwnicą 15,20 m². Nieruchomość znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej i terenów zielonych, w pobliżu przystanku autobusowego oraz zaplecza handlowo-usługowego.
Działka gruntowa położona w Trzebieży (gmina Police), w rejonie ulicy Polnej, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi część większego terenu gminnego i może być nabyta przez osoby fizyczne, prawne oraz cudzoziemców po spełnieniu wymogów formalnych.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Policach (obręb ewidencyjny nr 12, rejon ulicy Asfaltowej), obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni do zagospodarowania według potrzeb nabywcy. Nieruchomość sprzedawana jest w czwartym przetargu ustnym nieograniczonym, w którym mogą wziąć udział osoby fizyczne, prawne oraz cudzoziemcy po wpłacie wymaganego wadium.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu położona w Trzebieży, w gminie Police, w rejonie ulicy Polnej. Nieruchomość można nabyć w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość zabudowana w Szczecinku, obejmująca działkę ok. 0,40 ha z czterokondygnacyjnym budynkiem biurowym z dobudówką (łącznie ok. 1616 m²) oraz budynkiem magazynowym (ok. 372 m²). Teren w planie miejscowym przeznaczony jest pod zabudowę wielorodzinną lub usługi, jest w pełni uzbrojony i wymaga ustanowienia nieodpłatnej służebności przesyłu na rzecz dostawcy ciepła.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 741 m², położona w Wolinie, z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego z infrastrukturą techniczną. Nieruchomość stanowi zurbanizowany teren niezabudowany, a cena wywoławcza w drugim przetargu ustnym nieograniczonym wynosi 190 000 zł netto plus obowiązujący VAT.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, usytuowane na 2. piętrze budynku. Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Przedmiotem sprzedaży w toku postępowania upadłościowego jest udział 2/198 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Biały Bór. Udział wyceniono operatem szacunkowym na 5 738 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest udział 1/17 w prawie własności rolnej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Borne Sulinowo. Działki o łącznej wartości oszacowanej na 2 979 zł sprzedawane są w toku postępowania upadłościowego.
Przedmiotem postępowania jest grunt o powierzchni ok. 245 m² w Boleszkowicach (powiat myśliborski), zabudowany zespołem dawnego młyna motorowego wpisanego do gminnej ewidencji zabytków. Na działce znajdują się dwa budynki niemieszkalne o łącznej zabudowie ok. 142 m², wymagające adaptacji, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową.
Na licytacji komorniczej w Dziwnowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0148 ha zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z ok. 2010 roku o powierzchni całkowitej 206 m². Cena wywołania wynosi 673 627,50 zł, a budynek o powierzchni zabudowy 103 m² położony jest w miejscowości nadmorskiej w województwie zachodniopomorskim.