Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym. Cena wywołania wynosi 44 475 zł, a z lokalem związany jest udział 250/1000 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość została oszacowana na 313 300 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 208 866,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 197 m² (całkowitej ok. 304 m²), położony na działce o pow. 0,15 ha w okolicach Kamienia Pomorskiego, w zabudowie wiejskiej. Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, a cena wywołania w licytacji wynosi 994 780 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość w miejscowości Mirotki (gmina Polanów, powiat koszaliński) o łącznej powierzchni zabudowy 158,49 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dodatkowe budynki mieszkalne, garażowe, gospodarcze i przemysłowe na ogrodzonej działce ok. 0,49 ha z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej, rolniczo-leśnej okolicy, z mediami w postaci studni głębinowej i szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 913,33 zł.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana w ewidencji, lecz faktycznie zabudowana nieruchomość gruntowa w Myśliborzu, obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni 0,7655 ha z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 260,5 m². Budynek mieszkalny jest formalnie w trakcie procesu budowlanego (brak zgłoszenia zakończenia budowy lub pozwolenia na użytkowanie) i obecnie pozostaje niezamieszkany.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m² w Kołobrzegu, w niskiej zabudowie wielorodzinnej, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku z mediami (woda, gaz, kanalizacja, prąd, c.o. z pieca gazowego), a cena wywołania wynosi 348 975 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,26 ha zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczonym, parterowym z częściowo użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 134 m². W budynku znajduje się kilka pokoi, kuchnia oraz pomieszczenia gospodarcze w piwnicy i na poddaszu, co daje duży potencjał aranżacyjny.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka w zwartej zabudowie miejskiej, obejmująca dom jednorodzinny z 1989 r. oraz zaadaptowany na cele mieszkalne budynek niemieszkalny, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 369 m² i rozbudowanym układzie pomieszczeń na kilku kondygnacjach. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i stanowi funkcjonalną całość gospodarczą, odpowiednią np. na cele mieszkalne wielopokoleniowe lub z częścią biurowo-usługową.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,16 ha, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy. Budynek nie został odebrany do użytkowania i nie figuruje w ewidencji gruntów i budynków.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Koszalinie, w budynku wielorodzinnym. Wartość szacunkowa udziału wynosi 295 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 221 250 zł.
Na przetargu ustnym w Szczecinie oferowany jest gminny lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w centrum miasta, wraz z udziałem w częściach wspólnych i w gruncie. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w śródmiejskiej części miasta, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu pisemnego organizowanego przez TBS. Sprzedaż odbywa się w trybie przetargu ofertowego, z osobnym składaniem ofert na każdy lokal.
Lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w śródmiejskiej części miasta, przeznaczony jest do nabycia w drodze pisemnego przetargu ofertowego organizowanego przez TBS. Oferty na zakup lokalu należy składać oddzielnie na każdy lokal, w wyznaczonym terminie, zgodnie z warunkami przetargu.
Przedmiotem przetargu są lokale mieszkalne położone w Szczecinie, oferowane w pisemnym przetargu nieograniczonym organizowanym przez TBS. Nieruchomości można nabyć wyłącznie w trybie przetargu, na podstawie złożonej oferty na formularzu ofertowym w wyznaczonym terminie.
Lokal mieszkalny położony jest w Szczecinie, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta, oferowany do nabycia w formie przetargu pisemnego nieograniczonego. Sprzedaż odbywa się na podstawie ofert składanych osobno na każdy lokal, z terminem i warunkami określonymi w ogłoszeniu przetargowym.
Lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w dzielnicy śródmiejskiej, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu pisemnego organizowanego przez TBS. Oferty na zakup tego mieszkania należy składać osobno na każdy lokal, w wyznaczonym terminie przed otwarciem części jawnej przetargu.