Przetargi nieruchomości
Strzyżno, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 1,4872 ha położona jest w miejscowości Strzyżno w gminie Stargard i oznaczona jako tereny różne. Nieruchomość wystawiona jest w pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 60 000 zł netto plus 23% VAT.
Bobolice, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1055 ha położona jest w Bobolicach, w rejonie ulicy Kochanowskiego. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 53 200 zł.
Bobolice, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1057 ha położona jest w Bobolicach, w rejonie ulicy Kochanowskiego. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 53 100 zł.
Bobolice, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1058 ha położona jest w Bobolicach, w rejonie ulicy Kochanowskiego. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 53 100 zł.
Bobolice, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1059 ha położona jest w Bobolicach, w rejonie ulicy Kochanowskiego. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 53 200 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Bobolice, zachodniopomorskie
Niezabudowana działka o powierzchni 0,2267 ha położona jest w Bobolicach, w obrębie miasta, i przeznaczona została do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 99 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Pogorzelica, zachodniopomorskie
Działka budowlana o numerze 191/4 położona jest w Pogorzelicy, w gminie nadmorskiej, w rejonie ulicy Sokoła. Nieruchomość stanowi przedmiot przetargu ustnego nieograniczonego.
Pogorzelica, zachodniopomorskie
Działka budowlana położona w Pogorzelicy, na terenie nadmorskiej gminy, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną w miejscowości wypoczynkowej, z dogodnym dojazdem i pełnym zapleczem usługowym w okolicy.
Koszalin, zachodniopomorskie
Przedmiotem aukcji jest praw. Nieruchomość oferowana jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki po aukcji, za cenę nie niższą niż 216 750 zł, przy wartości oszacowania 255 000 zł.
Wolin, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0538 ha położona w Wolinie, zabudowana dwoma wolnostojącymi domami jednorodzinnymi o łącznej powierzchni użytkowej 221,22 m² oraz budynkiem gospodarczym. Cena wywoławcza wynosi 435 600 zł, a szczegółowe warunki nabycia określa regulamin konkursu.
Wielgoszcz, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,6100 ha położona jest w miejscowości Wielgoszcz w gminie Recz, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 24 300 zł, wyznaczonym na 18.09.2026 r.
Sokoliniec, zachodniopomorskie
Działka gruntowa o powierzchni 0,6321 ha położona w miejscowości Sokoliniec w województwie zachodniopomorskim, przeznaczona pod zabudowę wielofunkcyjną zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość wystawiona jest do przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 152 000 zł.
Lubieniów, zachodniopomorskie
Działka wielofunkcyjna o powierzchni 0,0999 ha położona jest w miejscowości Lubieniów w gminie Recz, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 26 200 zł.
Pławno, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,2737 ha położona jest w miejscowości Pławno w gminie Bierzwnik, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 23 600 zł.
Nętkowo, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,0563 ha położona jest w miejscowości Nętkowo w gminie Recz, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 7 000 zł.
Kolsk, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,5978 ha położona jest w miejscowości Kolsk w gminie Bierzwnik, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 23 900 zł.
Rzepczyno, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,4252 ha, położona w miejscowości Rzepczyno w województwie zachodniopomorskim. Cena wywoławcza wynosi 180 480 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,2338 ha położona jest w miejscowości Dziwogóra w gminie Połczyn-Zdrój, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 51 130 zł, wyznaczonego na 17.09.2026 r.
Pęczerzyno, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,8554 ha położona jest w miejscowości Pęczerzyno w powiecie świdwińskim, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 27 530 zł.
Nielep, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,5157 ha, położona w miejscowości Nielep w województwie zachodniopomorskim. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a cena wywoławcza wynosi 48 230 zł.
Redło, zachodniopomorskie
Nieruchomość gruntowa nierolna o powierzchni 0,3011 ha położona jest w miejscowości Redło w gminie Połczyn-Zdrój, w województwie zachodniopomorskim. Działka wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 80 390 zł.
Karsibór, zachodniopomorskie
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1608 ha, położona w miejscowości Karsibór w województwie zachodniopomorskim, ma charakter nierolny i jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 30 540 zł.
Redło, zachodniopomorskie
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,3477 ha położona jest w miejscowości Redło w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim (woj. zachodniopomorskie). Działka wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 92 590 zł.
Redło, zachodniopomorskie
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,3891 ha położona jest w miejscowości Redło w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim (woj. zachodniopomorskie). Działka przeznaczona jest do zbycia w drodze przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 103 390 zł.
Rzesznikowo, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Rzesznikowo w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 48 303 zł, a przetarg zaplanowano na 17.09.2026 r.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie