Na licytacji komorniczej w Poznaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 239 600 zł i obejmuje dwa udziały w prawie własności lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z zastrzeżeniem pozostającego w mocy dożywotniego prawa użytkowania.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Folwark (gm. Rawicz, woj. wielkopolskie) wystawiona jest zabudowana działka o pow. ok. 0,53 ha z wolnostojącym domem jednorodzinnym (2 kondygnacje, rok budowy 2006), budynkiem biurowym i budynkiem magazynowo‑garażowym. Nieruchomość z 4 pokojami i zapleczem gospodarczym ma cenę wywołania ok. *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 447 m² z 6 pokojami, wybudowany w 2011 roku, położony w Nekli w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,14 ha, z dodatkowym budynkiem garażowym ok. 40 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (m.in. gaz, woda, internet) ma cenę wywołania 940 733,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 113 m² w miejscowości Kotwasice (woj. wielkopolskie), położony na dwóch działkach – z budynkiem mieszkalnym, stawem rekreacyjnym i rozpoczętą budową na sąsiedniej parceli. Nieruchomość z 1988 r., w zabudowie jednorodzinnej, z 3 pokojami, balkonem, tarasem i mediami (prąd, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 323 670 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest działka gruntu o powierzchni 749 m² w miejscowości Lenartowice w województwie wielkopolskim, o regularnym, prostokątnym kształcie i z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość została oszacowana na 600 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 450 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 98,75 m², położony na 1. piętrze w Wolsztynie, składający się z 4 pokoi, z przynależnym murowanym garażem i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz działce. Nieruchomość w stanie technicznym ocenianym jako średni, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 495 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w Koninie (woj. wielkopolskie) o łącznej powierzchni 0,1355 ha, obejmująca działkę zabudowaną parterowym domem z poddaszem użytkowym i piwnicą oraz działki o przeznaczeniu mieszkaniowym i drogowym. Cena wywołania wynosi 588 666,67 zł, a teren jest uzbrojony w media i obciążony służebnością drogi koniecznej.
Przedmiotem licytacji jest działka siedliskowa o powierzchni ok. 3000 m² (całość gruntu 7317 m²) zabudowana siedliskiem gospodarskim we wsi Rakowo koło Skulska w województwie wielkopolskim, z budynkami z lat 80., wyposażona w łazienkę, kuchnię i piwnicę oraz media (woda, kanalizacja). Nieruchomość położona jest przy lokalnej drodze asfaltowej w średnio atrakcyjnej, wiejskiej okolicy, a cena wywołania w licytacji wynosi 442 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 4,83 ha, składającej się z dwóch działek położonych w miejscowości Nowa Wieś w gminie Szydłowo. Teren stanowi grunty niezabudowane, których szczegółowy stan i zagospodarowanie przedstawiono w dokumentacji fotograficznej operatu.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/3 w niezabudowanej nieruchomości rolnej o łącznej powierzchni ok. 4,78 ha, położonej w gminie Brodnica, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi powiatowej oraz sieci energetycznej i wodociągowej. Działki stanowią grunty orne V i VI klasy, a zgodnie ze studium częściowo przewidziane są pod rozwój zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość rolna stanowiąca grunty orne położone w miejscowości Gębice w województwie wielkopolskim. Działka ma charakter typowo rolniczy, przeznaczona jest pod uprawy polowe, a sprzedaż odbywa się w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,1057 ha, położona w miejscowości Podanin w gminie Chodzież, składająca się z dwóch działek o regularnym, prostokątnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu. Teren obecnie wykorzystywany jest jako parking dla samochodów dostawczych i autobusów, częściowo ogrodzony, z dojazdem utwardzoną drogą gminną z kostki betonowej.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, CO) wyceniono na 73 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 48 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m², położony w Morzewie (gmina Kaczory) na działce 0,16 ha, z 3 pokojami, łazienką, kuchnią, tarasem oraz wiatą garażową i wiatą na opał. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) ma cenę wywołania 338 735,66 zł i obciążona jest prawem dożywotniego korzystania przez wskazane osoby.
Przedmiotem I licytacji publicznej jest udział 1/2 w prawie własności działki letniskowej o powierzchni 648 m², zabudowanej budynkiem letniskowym o metrażu 37 m², położonej w miejscowości Biała w gminie Wieleń (woj. wielkopolskie). Wartość udziału oszacowano na 74 167 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 55 625,25 zł.
Na pierwszej licytacji publicznej oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,096 ha położona w Kaliszu, w rejonie głównych ulic miasta. Wartość szacunkowa działek wynosi ok. 141 tys. zł brutto, a cena wywołania to ok. 106 tys. zł, przy obowiązku wniesienia wadium.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0704 ha w miejscowości Chrzypsko Wielkie, zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 169 m² oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 976 150 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 683 305 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,51 m², położonego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego w Słupcy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, bez balkonu, z dostępem do mediów miejskich (woda, kanalizacja, CO, energia) oraz gazem z butli.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 528 m², posadowiony na działce o powierzchni 679 m², zbudowany w 2005 r. w technologii tradycyjnej, z tarasem widokowym na staw i dolinę rzeki. Nieruchomość położona jest przy drodze publicznej, uzbrojona w prąd, wodę, gaz i szambo, z dojazdem przez sąsiednią działkę.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/80 w lokalu niemieszkalnym – hali garażowej w Poznaniu, dający wyłączne prawo korzystania z czterech miejsc postojowych. Miejsca te znajdują się na dwóch sąsiadujących, dwupoziomowych platformach garażowych, umożliwiających niezależne parkowanie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni ok. 1078 m² w Murowanej Goślinie, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 186,5 m², w technologii tradycyjnej murowanej. Na terenie nieruchomości znajduje się także budynek garażowy o powierzchni ok. 53 m².
Przedmiotem licytacji jest udział 1/10 w nieruchomości gruntowej położonej w Poznaniu, w rejonie Naramowic. Nabywca musi uwzględnić, że hipoteki ujawnione w dziale IV księgi wieczystej pozostaną w mocy zgodnie z art. 1013 k.p.c.